Meklēt produktu
Produkta kods: 12000156

CAD Active 12 kg

  • Paaugstināta aktivitāte, slodze
  • Rehabilitācijas periods pēc slimības vai operācijas
  • Anoreksija, kaheksija
  • (Metaboliskais) stress
Cena: 71.22 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN ARGUMENTĀCIJA

Pateicoties barības augstajai enerģētiskajai vērtībai, augstajam tauku saturam un labajai uzsūkšanās spējai organismā, var izvairīties no pārāk apjomīgām porcijām, kas ir būtiska priekšrocība ļoti aktīviem suņiem. Sabalansētā barība atbilst ļoti aktīvu suņu vajadzībām, bet kvalitatīvās olbaltumvielas nodrošina muskuļu masas saglabāšanu un pieaugumu.

EPA un DHA ir nepiesātinātās Omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi ietekmē ādas, apmatojuma un locītavu veselību.  

Barības saturā ir iekļauti rauga ß-1,3/1,6-glikāni, kam piemīt spēja saistīties ar balto asinsķermenīšu (leikocītu) receptoriem, tādejādi stimulējot imūnsistēmu un uzturot imūnsistēmas atbildes reakciju.

Pateicoties augstajai enerģētiskajai vērtībai, sabalansētajam barības vielu saturam un labajai uzsūkšanās spējai organismā, barība veicina pieņemšanos svarā rehabilitācijas periodā pēc slimošanas.

PAPILDUS INFORMĀCIJA

  • Barībai SPECIFIC™ CAD Active ir paaugstināts taukvielu saturs, kas nodrošina daudz augstāku nesaistīto taukskābju koncentrāciju asins plazmā, kas kalpo kā enerģijas avots aktīviem suņiem.
  • Barībai ir pievienots С vitamīns, kas nodrošina tā augstas koncentrācijas saglābšanu plazmā arī treniņu periodā.
  • Pateicoties paaugstinātajai enerģētiskajai vērtībai, barība SPECIFIC™ CAD Active ļauj nodrošināt suņa organismu ar pietiekamu enerģijas un barības vielu daudzumu pat tad, ja porcijas apjoms ir samērā neliels. Tā ir priekšrocība laikā, kad notiek atveseļošanās pēc slimības vai arī tad, ja ir konstatēta anoreksija.
  • Koncentrētā, viegli sagremojamā barība nodrošina optimālu barības vielu izmantošanos, līdz ar to samazinot ekskrementu daudzumu.

NAV IETEICAMS

  • Suņiem, kam ir ierobežota aktivitāte (daudz zemākas enerģētiskās vajadzības)
  • Suņiem, kas slimo ar hiperlipidēmiju vai pankreatītu

SASTĀVS

Dzīvnieku izcelsmes taukvielas, sojas olbaltumvielas, zivju milti, olas, rīsi, kartupeļu olbaltumvielas, raugs (ß‑1,3/1,6-glikānu avots), cukurs, kukurūzas olbaltumvielas, minerālvielas, kukurūzas ciete, vitamīni un mikroelementi, olveida ceļtekas sēklas, saulespuķu eļļa, L-karnitīns.
Antioksidanti: ES akceptētas pārtikas piedevas: BHA, BHT, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.