Meklēt produktu
Produkta kods: 12000220

CCD Struvite Management

Struvītu akmeņu šķīdināšanai urīnpūslī un to atkārtotas rašanās profilaksei pieaugušiem suņiem. 
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 19.13 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS

Barībai ir pazemināts magnija un fosfora saturs (struvītu komponenti), lai izšķīdinātu struvītus urīnpūslī un novērstu to atkārotu izveidošanos.  
Urīna pH, kas zemāks par 6,4, izšķīdina struvīta kristālus un novērš to atkārtotu izveidošanos.
Kvalitatīvi un viegli asimilējami komponenti nodrošina maksimālu barības vielu izmantošanos, vienlaicīgi samazinot izkārnījumu daudzumu.

EPA un DHA – tās ir omega-3 taukskābes, kurām piemīt labvēlīga iedarbība uz locītavu, ādas un apmatojuma stāvokli.
 
PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • Paaugstinātais nātrija saturs rosina suni vairāk dzert. Tas mazina minerālvielu koncentrāciju urīnā un biežāku urinēšanu.
  • SPECIFIC™ CCD Struvite Management diennakts normu ieteicams iedalīt 3-4 ēdināšanas reizēs, kā rezultātā mazinās urīna pH postprandiālā (pēc ēdiena) paaugstināšanās.
  • Struvītu urolitiāze visbiežāk ir saistīta ar urīnizvades ceļu infekcijām. Šādu infekciju gadījumā SPECIFIC™ CCD Struvite Management būs efektīvs tikai gadījumā, ja vienlaicīgi tiks ārstēta arī pati infekcija.
  • Struvītu urolitiāze ir tikai viena no dažādajiem urolitiāžu veidiem, kas sastopama suņiem. Ārkārtīgi svarīgi noteikt akmeņu veidu urīnpūslī, jo katram veidam var būt nepieciešama atšķirīga ēdināšanas stratēģija (skat. urolitiāzes kontroles grafiku nodaļā „SPECIFIC™ barību tehniskā informācija").
 
NAV IETEICAMA
  • Urolitiāzes gadījumā, ko izraisa kalcija oksalāta nogulsnēšanās, amonija vai cisteīna zudumi.
  • Ja vienlaicīgi tiek lietoti urīnu paskābinoši līdzekļi.
  • Metaboliskās acidozes gadījumā.
  • Suņiem ar hiperlipidēmiju vai pankreatītu.
  • Kucēniem un grūsnām vai barojošām kucēm. 
 
SASTĀVS

Kukurūzas ciete, kvieši, kukurūzas olbaltumvielas, dzīvnieku tauki, olas, minerālvielas, zivju milti, celulozes pulveris, hidrolizētas cūkas olbaltumvielas, vitamīni un mikroelementi, metionīns, psilliums, saulespuķu eļļa.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.