Meklēt produktu
Produkta kods: 12000971

CDD-HY Food Allergy Management

  • Nelabvēlīgi blakusefekti no barības (barības alerģija un/vai nepanesamība), kā rezultātā radušās ādas un/vai gremošanas trakta problēmas
  • Izvēlīgums attiecībā uz barību
  • Kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumi, tādi kā caureja, vemšana un meteorisms, kuru iemesls ir malabsorbcija un maldigestija, aizkuņģa dziedzera eksokrīnā nepietiekamība un akūts gastroenterīts
  • Iekaisīga zarnu slimība (inflammatory bowel disease - IBD) 
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 30.78 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Hidrolizētas laša olbaltumvielas, ar molekulāro masu <10 000 daltoni, viegli uzsūcas, tām zems alergēniskums.

Rīsiem ir zems alergēniskums un tie viegli izmantojas organismā, tādēļ ir ideāli hipoalerģisku barību sastāvam. Rīsi nesatur glutēnu, tāpēc barība ir labi piemērota suņiem ar glutēna alerģiju vai celiakiju. Patiecoties ļoti kvalitatīviem un viegli asimilējamiem komponentiem, barība ir īpaši labi piemērota pacientiem ar tievo zarnu iekaisumu. 


Psilliums (lielās ceļtekas sēnalas) – tās ir šķīstošas šķiedras, kurām piemīt arī želējošas īpašības, kas absorbē šķidrumu apjomā, kas daudzkārt pārsniedz to svaru. Psilliums ir pazīstams ar savu pozitīvo iedarbību uz gremošanas trakta darbības regulāciju. Sabalansēta pilnvērtīga barība, kas satur barības vielas tādā daudzumā, kas apmierina augošu un pieaugušu suņu organisma vajadzības. Tāpēc barība ir piemērota arī kucēniem.  
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA

  • SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management – tā ir sabalansēta pilnvērtīga barība, kas satur samērā nelielu daudzumu dažādu komponentu (pamatā – rīsi un hidrolizētas laša olbaltumvielas). Barība atbilst kucēnu un ar barības alerģiju sirgstošu pieaugušu suņu organisma vajadzībām.
  • Lai novērstu barības alerģijas simptomus, ļoti svarīgi, lai suns neēstu neko citu, kā vien hipoalerģisko barību. Ar barības alerģiju sirgstoša suņa lutināšanai ieteicami SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats kārumi. Šie kārumi nesatur citus komponentus, kā tos, kas ir SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management sastāvā, tāpēc tie ir labi piemēroti suņiem ar barības alerģiju.
  • Lai diagnosticētu barības alerģijas cēloņus, par „zelta standarta” metodi tiek uzskatīta produktu izslēgšanas metode, kad dzīvnieks ēd mājas ēdienu, un pēc tam tiek dots potenciāli provocējošais produkts. Kad ēdināšana ar mājas ēdienu nav iespējama, šādu testu iespējams veikt ar SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management barību.
  • SPECIFIC™ СDD-HY Food Allergy Management atšķiras ar labu kvalitāti, viegli asimilējamiem komponentiem un paaugstinātu elektrolītu saturu. Tāpēc barība būs īpaši piemērota pacientiem ar kuņģa un zarnu trakta problēmām, kas saistītas ar akūtiem zarnu darbības traucējumiem, maldigestiju un (vai) aizkuņģa dziedzera eksokrīno nepietiekamību.
  • Suņiem ar kuņģa un zarnu trakta problēmām SPECIFIC™ СDD-HY Food Allergy barības diennakts apjomu ieteicams iedalīt 3-5 uzņemšanas reizēs.
  • Aizkuņģa dziedzera eksokrīno nepietiekamību raksturo ievērojama pankreātisko gremošanas fermentu līmeņa samazināšanās. SPECIFIC™ СDD-HY Food Allergy Management barība viegli uzsūcas organismā un tāpēc ir ideāla izvēle pacientiem, kas cieš no aizkuņģa dziedzera eksokrīnās nepietiekamības. Tomēr ieteicama arī terapija ar pankreātisko fermentu preparātiem.

SASTĀVS

Rīsi, hidrolizētas laša olbaltumvielas, rīsu olbaltumvielas, cūku tauki, minerālvielas, vitamīni un mikroelementi, celulozes pulveris, saulespuķu eļļa, psilliums.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.


ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.