Meklēt produktu
Produkta kods: 12001276

CDW Food Allergy Management 6 х 300 g

  • Barības alerģija vai nepanesamība, kā rezultātā parādās ādas un gremošanas trakta problēmas
  • Aizkuņģa dziedzera eksokrīnā nepietiekamība (EPI)
  • Kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumi, tādi kā vemšana, caureja un meteorisms
  • Barības nepietiekamas sagremošanas sindroms (malabsorbcija/maldigestija)  
Cena: 18.70 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Barības sastāvā ir maz dažādu atšķirīgu komponentu - pamatu veido jēra gaļa un rīsi. Šiem abiem komponentiem piemīt zems alergēniskums, tādēļ tie ir ideāli piemēroti hipoalerģisku barību izgatavošanā.
Pateicoties ļoti kvalitatīviem un viegli absorbējamiem komponentiem, barība ir īpaši labi piemērota pacientiem ar tievo zarnu iekaisumu.

Psilliums (lielās ceļtekas sēklu miza) – tās ir šķīstošas šķiedras, kurām piemīt arī želējošas īpašības, kas absorbē šķidrumu apjomā, kas daudzkārt pārsniedz to svaru. Psilliums ir pazīstams ar savu pozitīvo iedarbību uz gremošanas trakta darbības regulāciju.
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • SPECIFIC™ CDW Food Allergy Management – tā ir sabalansēta, pilnvērtīga barība pieaugušiem suņiem, kas satur maz dažādu komponentu. Šo barību izmantot ir ērtāk, nekā gatavot sunim hipoalerģisku mājas ēdienu.
  • Lai novērstu barības alerģijas simptomus, ārkārtīgi svarīgi, lai suns neēstu neko citu kā vien hipoalerģisko barību. Ar barības alerģiju sirgstoša suņa prēmēšanai ieteicami SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats kārumi.
  • Pacientiem ar diareju, barības diennakts apjomu ieteicams sadalīt 3-5 ēdināšanas reizēs.
  • Aizkuņģa dziedzera eksokrīno nepietiekamību raksturo ievērojama pankreātisko gremošanas fermentu līmeņa samazināšanās. SPECIFIC™ CDW Food Allergy Management viegli izmantojas organismā un tāpēc ir ideāla izvēle pacientiem, kas cieš no aizkuņģa dziedzera eksokrīnās nepietiekamības. Tomēr ieteicama arī terapija ar pankreātisko fermentu preparātiem.

NAV IETEICAMA
  • Jauniem kucēniem un kucēm grūsnības vai laktācijas periodā
  • Suņiem, kam diagnosticēts paaugstināts jutīgums pret jēra gaļu vai rīsiem

SASTĀVS

Jēra gaļa, rīsi, saulespuķu eļļa, minerālvielas, celulozes pulveris, psilliums, vitamīni un mikroelementi
Nesatur mākslīgus antioksidantus, krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.