e-veikals
Produkta kods: 211051

CGD-M Senior Medium Breed

Pilnvērtīga ikdienas barība vidējo šķirņu suņiem (10-25 kg) no 7 gadu vecuma. 
  • Pērkot 5 x 12 kg saņemsiet sesto bez maksas.

 
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 27.70 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Mēreni pazeminātais olbaltumvielu, fosfora un nātrija saturs samazina slodzi nierēm un veicina nieru funkcijas uzturēšanu senioriem suņiem. Olbaltumvielas ar augstu bioloģisko vērtību nodrošina sunim pietiekamu neaizvietojamo aminoskābju daudzumu.
JAUNUMS! Paaugstināts EPA un DHA saturs. EPA un DHA – tās ir omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi iedarbojas uz ādas un apmatojuma stāvokli un veicina locītavu skrimšļu veselību un locītavu kustīguma saglabāšanu senioriem suņiem. 
Pateicoties paaugstinātajam šķiedrvielu saturam, barībai ir zemāka enerģētiskā vērtība, kas palīdz uzturēt ideālo svaru senioriem suņiem un suņiem ar mazāku enerģijas vajadzību.

Taurīns – tā ir barības viela, kurai ir ārkārtīgi liela nozīme vielmaiņas procesos. Taurīns ir nepieciešams normālam miokarda darbam un sirds muskuļa funkcijas uzturēšanai senioriem suņiem.

Barība satur rauga ß-1,3/1,6-glikānus, kam piemīt spēja sasaistīties ar balto asinsķermenīšu receptoriem, tādējādi stimulējot imūnsistēmu un imūnās atbildes veidošanos.
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • No zivīm iegūtās EPA un DHA taukskābes veicina nieru funkcijas uzturēšanu senioriem suņiem.
  • L-karnitīns piedalās tauku transportēšanā uz mitohondrijiem un veicina tauku oksidāciju un muskuļu masas saglabāšanu, kas palīdz senioriem suņiem saglabāt ideālo svaru.
  • Barība satur mannanoligosaharīdus (MOS), kas sasaista patogēnās baktērijas, kavējot to kontaktu ar gremošanas trakta gļotādu. Tas veicina gremošanas trakta veselības saglabāšanu senioriem suņiem.
  • Paaugstinātais šķiedrvielu saturs uztur normālu zarnu trakta motoriku.
  • Granulu izmērs ir pielāgots vidēja izmēra šķirņu suņiem, lai veicinātu košļāšanu, pagarinātu barības uzņemšanas laiku un samazinātu tās ātras norīšanas iespējamību.

NAV IETEICAMA

Kucēniem un kucēm grūsnības vai laktācijas periodā.

SASTĀVS

Kvieši, kukurūzas ciete, zivju milti, biešu izspaidas, hidrolizētas putnu gaļas olbaltumvielas, fermentētas sūkalu olbaltumvielas, cūku tauki, minerālvielas, olas, vitamīni un mikroelementi, raugs (tai skaitā ß-1,3/1,6 glikānu un mannanoligosaharīdu avots), lizīns, metionīns, treonīns, triptofāns, taurīns, K-karnitīns.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.