Meklēt produktu
Produkta kods: 12000161

CGD-XL Senior Large & Giant Breed

Pilnvērtīga ikdienas barība lielo šķirņu suņiem (>25 kg) no 6 gadu vecuma un gigantisko šķirņu suņiem (>50 kg) no 5 gadu vecuma.
  • Pērkot 5 x 14 kg saņemsiet sesto bez maksas
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 47.21 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Mēreni pazeminātais olbaltumvielu, fosfora un nātrija saturs samazina slodzi nierēm un veicina nieru funkcijas uzturēšanu senioriem suņiem. Olbaltumvielas ar augstu bioloģisko vērtību apgādā organismu ar pietiekamu neaizvietojamo aminoskābju daudzumu.
EPA un DHA – tās ir omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi iedarbojas uz ādas un apmatojuma stāvokli, veicina locītavu skrimšļu veselību un locītavu kustīguma saglabāšanu senioriem suņiem. 
Pateicoties paaugstinātajam šķiedrvielu saturam, barībai ir zemāka enerģētiskā vērtība, kas palīdz uzturēt ideālo svaru senioriem suņiem un suņiem ar mazāku enerģijas vajadzību.

Taurīns – tā ir barības viela, kurai ir ārkārtīgi liela nozīme vielmaiņas procesos. Taurīns ir nepieciešams normālam miokarda darbam un sirds muskuļa funkcijas uzturēšanai senioriem suņiem.

Barība satur rauga ß-1,3/1,6-glikānus, kam piemīt spēja sasaistīties ar balto asinsķermenīšu receptoriem, tādējādi stimulējot imūnsistēmu un imūnās atbildes formēšanu.
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • No zivīm iegūtās EPA un DHA taukskābes veicina nieru funkciju uzturēšanu senioriem suņiem.
  • L-karnitīns piedalās tauku transportēšanā uz mitohondrijiem un veicina tauku oksidāciju un muskuļu masas saglabāšanu, kas palīdz senioriem suņiem saglabāt ideālo svaru.
  • Barība satur mannanoligosaharīdus (MOS), kas sasaista patogēnās baktērijas, kavējot to kontaktu ar gremošanas trakta gļotādu. Tas veicina gremošanas trakta veselības saglabāšanu senioriem suņiem.
  • Paaugstinātais šķiedrvielu saturs uztur normālu zarnu trakta motoriku.
  • Lielais granulu izmērs ir piemērots lielo šķirņu suņiem; tas veicina košļāšanu, pagarina barības uzņemšanas laiku un mazina tās ātras norīšanas iespējamību.

NAV IETEICAMA

Kucēniem un kucēm grūsnības vai laktācijas periodā.

SASTĀVS

Kvieši, kukurūzas olbaltumvielas, dzīvnieku tauki, zivju milti, sausās paniņas, biešu izspaidas, minerālvielas, olas, hidrolizētas cūkgaļas olbaltumvielas, vitamīni un mikroelementi, raugs (ß-1,3/1,6 glikānu un mannanoligosaharīdu avots), taurīns, metionīns, L-karnitīns, saulespuķu eļļa.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.