Meklēt produktu
Produkta kods: 12001370

CGW Senior All Breeds 6 х 300 g

Pilnvērtīga ikdienas barība senioriem suņiem (mazo šķirņu suņiem – no 8 gadu vecuma; vidējo šķirņu suņiem – no 7 gadu vecuma; lielo šķirņu suņiem – no 6 gadu vecuma; gigantisko šķirņu suņiem – no 5 gadu vecuma). 
Cena: 18.38 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Mēreni pazeminātais olbaltumvielu, fosfora un nātrija saturs mazina slodzi nierēm un veicina nieru funkcijas uzturēšanu veciem suņiem. Olbaltumvielas ar augstu bioloģisko vērtību nodrošina sunim pietiekamu neaizvietojamo aminoskābju daudzumu.
EPA un DHA – tās ir omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi iedarbojas uz ādas un apmatojuma stāvokli; veicina locītavu skrimšļu veselību un locītavu kustīguma saglabāšanu senioriem suņiem. 
Pateicoties paaugstinātajam šķiedrvielu saturam, barībai ir nedaudz samazināta enerģētiskā vērtība, kas palīdz uzturēt ideālo svaru senioriem suņiem un suņiem ar samazinātām enerģētiskajām vajadzībām.

Taurīns – tā ir barības viela, kurai ir ārkārtīgi liela nozīme vielmaiņas procesos. Taurīns ir nepieciešams normālam miokarda darbam un sirds muskuļa funkcijas uzturēšanai senioriem suņiem.

Barība satur rauga ß-1,3/1,6-glikānus, kam piemīt spēja sasaistīties ar balto asinsķermenīšu receptoriem, tādējādi stimulējot imūnsistēmu un imūnās atbildes veidošanu.
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • No zivīm iegūtās EPA un DHA taukskābes veicina nieru funkcijas uzturēšanu senioriem suņiem.
  • L-karnitīns piedalās tauku transportēšanā un mitohondrijiem un veicina tauku oksidāciju un muskuļu masas saglabāšanos, kas palīdz senioriem suņiem saglabāt ideālo svaru.
  • Barība satur mannanoligosaharīdus (MOS), kas sasaista patogēnās baktērijas, kavējot to kontaktu ar gremošanas trakta gļotādu. Tas veicina gremošanas trakta veselības saglabāšanu senioriem suņiem.

NAV IETEICAMA

Kucēniem un kucēm grūsnības vai laktācijas periodā.

SASTĀVS

Cūkgaļa, vistas gaļa, kukurūza, zivis, zivju eļļa, olas, celulozes pulveris, saulespuķu eļļa, psilliums, minerālvielas, cukurs, rīsi, vitamīni un mikroelementi, taurīns, raugs (ß-1,3/1,6-glikānu avots), L-karnitīns.
Nesatur mākslīgus antioksidantus, krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.