Meklēt produktu
Produkta kods: 110444

CID Digestive Support

 • Akūtas un hroniskas kuņģa un zarnu trakta saslimšanas, kas izraisa caureju, vemšanu un/vai meteorismu
 • Aizkuņģa dziedzera eksokrīnā nepietiekamība (EPI)
 • Nepietiekamas barības sagremošanas sindroms (malabsorbcija/maldigestija) 
 • Pastiprinātas baktēriju vairošanās sindroms tievajā zarnā (small intestinal bacterial overgrowth - SIBO)
 • Kolīts
 • Atveseļošanās periods pēc slimības 
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 22.61 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Viegli asimilējamie komponenti kompensē zemo gremošanas fermentu aktivitāti un garantē optimālo barības vielu izmantošanos organismā. Tādēļ barība ir labi piemērota pacientiem ar kuņģa un zarnu trakta problēmām, tādām kā hroniska caureja, vemšana un (vai) meteorisms.
Barībai ir augsts minerālvielu un taukos šķīstošu vitamīnu saturs, kas kompensē uzsūkšanās spējas traucējumus gremošanas traktā. Paaugstinātais elektrolītu saturs kompensē to lielos zudumus caurejas un vemšanas rezultātā. Barība satur rauga ß-1,3/1,6-glikānus, kam piemīt spēja sasaistīties ar balto asinsķermenīšu receptoriem, tādējādi stimulējot imūnsistēmu un imūnās atbildes veidošanos. Barības sastāvā ietilpst arī olu pulveris, kas satur lielu daudzumu olu imūnglobulīnu. Imūnglobulīniem piemīt spēja sasaistīt specifiskās baktērijas, vīrusus un vienkāršos mikroorganismus gremošanas traktā, kas kavē patogēnu piestiprināšanos pie zarnu sieniņām, novēršot zarnu bārkstiņu bojājumus un ar tiem saistīto caureju. Turklāt barība satur mannanoligosaharīdus (MOS), kas sasaista patogēnās baktērijas, kavējot to piestiprināšanos zarnu sieniņām. MOS palīdz saglabāt arī lokālo imunitāti gremošanas traktā.  
Psilliums (lielās ceļtekas sēnalas) – tās ir šķīstošas šķiedras, kurām piemīt arī želējošas īpašības, kas absorbē šķidrumu apjomā, kas daudzkārt pārsniedz to svaru. Psilliums ir pazīstams ar savu pozitīvo iedarbību uz gremošanas trakta darbības regulāciju un zarnu gļotādas aizsardzību.
 
Jukas ekstrakts mazina smirdīgo gāzu veidošanos un izkārnījumu smaku.
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA
 • SPECIFIC™ CID Digestive Support barībai ir zems šķiedrvielu saturs, kas nodrošina labu sagremošanu un optimālu barības vielu absorbciju.
 • SPECIFIC™ CID Digestive Support satur ceolītu, kam piemīt spēja absorbēt toksiskos komponentus kuņģa un zarnu traktā.
 • SPECIFIC™ CID Digestive Support satur fermentējamas šķiedrvielas (FOS un biešu izspaidas), kas veicina labvēlīgo baktēriju koloniju augšanu, tādējādi uzturot kuņģa un zarnu trakta veselību.
 • SPECIFIC™ CID Digestive Support – tā ir sabalansēta pilnvērtīga barība, kas atbilst augošu un pieaugušu suņu organisma vajadzībām. Tāpēc barība ir piemērota arī kucēniem.
 • Suņiem ar kuņģa un zarnu trakta problēmām SPECIFIC™ CID Digestive Support barības diennakts apjomu ieteicams sadalīt 3-5 ēdināšanas reizēs.
 • Aizkuņģa dziedzera eksokrīno nepietiekamību raksturo būtiska pankreātisko gremošanas fermentu līmeņa samazināšanās, kā rezultātā slikti sagremotā barība paliek kuņģa un zarnu traktā, kas var izraisīt caureju, meteorismu un pastiprinātu baktēriju augšanu. SPECIFIC™ CID Digestive Support barība viegli izmantojas organismā un tāpēc ir ideāla izvēle pacientiem, kas cieš no aizkuņģa dziedzera eksokrīnās nepietiekamības. Tomēr ieteicama arī terapija ar pankreātisko fermentu preparātiem.

SASTĀVS

Rīsi, olas (tai skaitā kā imūnglobulīnu avots), zivju milti, kukurūzas ciete, minerālvielas (tai skaitā ceolīts), dzīvnieku tauki, cukurs, hidrolizētas cūkas olbaltumvielas, celulozes pulveris, vitamīni un mikroelementi, psilliums, raugs (ß-1,3/1,6 glikānu avots), biešu izspaidas, metionīns, fruktooligosaharīdi (FOS), jukas ekstrakts, saulespuķu eļļa. 
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.