e-veikals
Produkta kods: 211092

CJD Joint Support

Pilnvērtīga barība pieaugušiem un senioriem suņiem normālai locītavu funkcionēšanai.  
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 25.12 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS

Unikāli augsts omega-3, EPA un DHA taukskābju saturs, kas veicina normālu locītavu darbību un kustīgumu. 
Omega-3 taukskābju saturs tiek nodrošināts, pateicoties zivju eļļai. Tāpēc to saturs barībā jau ir EPA un DHA formā, un tās uzreiz sāk savu pozitīvo iedarbību.  
Sabalansēta pilnvērtīga barība atšķiras ar ļoti mērenu enerģētisko vērtību, kas veicina optimālā svara saglabāšanu un locītavu veselību. Satur L-karnitīnu, kas veicina tauku oksidēšanos un muskuļu masas saglabāšanu.

Dabīgais glikozamīns un hondroitīns uztur locītavu veselību. Barība satur lielu antioksidantu daudzumu, kas atbrīvo locītavas no brīvajiem radikāļiem. Mangāns ir proteoglikānu sintēzes kofaktors, un augstais mangāna saturs barībā uztur normālu locītavu darbību.
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA

  • Psilliums (lielās ceļtekas sēklu miza) – tās ir šķīstošas šķiedras, kurām piemīt arī želējošas īpašības, kas absorbē šķidrumu apjomā, kas daudzkārt pārsniedz to svaru. Psilliums ir pazīstams ar savu pozitīvo iedarbību uz gremošanas trakta darbības regulāciju.
  • Liekais svars rada lielu slodzi uz balsta un kustību sistēmu. Tāpēc svarīgi ir sekot suņa svaram un stāvoklim, regulējot barības daudzumu, lai iegūtu vai saglabātu ideālo svaru. 
  • Organisma šūnu membrānās esošo taukskābju aizvietošana uz EPA un DHA taukskābēm, kuras dzīvnieki saņem no SPECIFIC™ CJD Joint Support barības, prasa laiku. Tāpēc pilnvērtīgs efekts no barības var parādīties tikai pēc 6-12 nedēļām.
  • SPECIFIC™ CJD Joint Support ir speciāli iepakots slāpekļa vidē, kam patiecoties barībā saglabājas unikāli augsts ЕРА, DHA un GLA daudzums.

NAV IETEICAMA

  • Jauniem, strauji augošiem kucēniem
  • Grūsnām un laktējošām kucēm

SASTĀVS

Kvieši, rīsi, zivju milti, celulozes pulveris, zivju eļļa, kukurūzas ciete, hidrolizētas cūkas olbaltumvielas, olas, biešu izspaidas, vitamīni un mikroelementi, minerālvielas, saulespuķu eļļa, psilliums, hidrolizētas vēžveidīgo hitīna čaulas (glikozamīna avots), gurķumētras eļļa, hidrolizēti vistas skrimšļi (hondroitīna avots), L-karnitīns, dzīvnieku tauki.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts, askorbilpalmitāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas piedevas.
 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.