Meklēt produktu
Produkta kods: 12000227

CKD Heart & Kidney Support

 • Sirds nepietiekamība, paaugstināts asinsspiediens
 • Hroniska nieru nepietiekamība
 • Aknu nepietiekamība (izņemot pacientus ar žultsceļu nosprostojumiem)
 • Urīnakmeņu slimība (urāti, oksalāti, cistīni) 
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 21.43 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

SPECIFIC™ CKD Heart & Kidney Support barībai ir unikāli augsts EPA un DHA omega-3 taukskābju saturs no zivju eļļas. Suņiem ar sirds nepietiekamību EPA palīdz saglabāt muskuļu masu un apetīti, normālu sirds ritmu, asinsspiedienu un trombocītu agregāciju. Suņiem ar nieru nepietiekamību omega-3 taukskābes palīdz aizkavēt nieru nepietiekamības progresēšanu.
Pacientiem ar sirds nepietiekamību kā reakcija uz samazināto sirds izmesto asins apjomu ir pazemināta nātrija izvade, kā rezultātā rodas nātrija un ūdens aizture organismā. Zemais nātrija saturs palīdz pārraut noslēgto šķidrumu apmaiņas loku (hipertensija un tūska). Tas ir ārkārtīgi svarīgi pacientiem ar nieru un aknu nepietiekamību, kā arī ar sirds nepietiekamības gadījumā.

Fosfora satura ierobežošana ir nepieciešama, lai novērstu hiperfosfatēmiju un apturētu nieru nepietiekamības progresēšanu. 
Samazinātais olbaltumvielu saturs ar tā augsto bioloģisko vērtību samazina azotēmiju suņiem ar nieru nepietiekamību. Suņiem ar nieru nepietiekamību samazina hiperamoniēmijas un aknu encefalopātijas rašanās iespējamību. Olbaltumvielas ar augstu bioloģisko vērtību pilnībā apgādā suņa organisma ar aminoskābēm.

Ierobežotais olbaltumvielu saturs samazina oksalātu, cisteīnu un urātu saturu urīnā. Kopā ar urīna sārmaino pH tas novērš kalcija oksalāta kristālu, urātu un cisteīnu rašanos urīnā un palīdz saglabāt urīnceļu veselību. Kalcija oksalāta rašanās risks samazinās arī, pateicoties barībā esošajam kālija citrātam.
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA
 • Sirds muskuļa funkcijas uzturēšanai barībai pievienots taurīns un L-karnitīns.
 • Barībai ir augsts ūdenī šķīstošo vitamīnu un kālija saturs, lai kompensētu to izdalīšanos ar urīnu pacientiem ar sirds problēmām, kuru ārstēšanā tiek izmantoti diurētiķi.
 • SPECIFIC™ CKD Heart & Kidney Support satur ceolītu, kas sasaista amoniju, tādējādi veicinot urēmijas un hiperamoniēmijas samazināšanos suņiem ar nieru nepietiekamību.
 • Cinks piedalās enzimātiskā amonjaka pārveidošanā karbamīdā un tam piemīt spēja samazināt olbaltumvielu katabolismu muskuļos. SPECIFIC™ CKD Heart & Kidney Support barībai ir paaugstināts cinka saturs, kas var veicināt hiperamoniēmijas samazināšanos pacientiem ar nieru saslimšanām.
 • SPECIFIC™ CKD Heart & Kidney Support ir pazemināts vara saturs, jo pacientiem ar nieru problēmām var būt pasliktināta vara izvadīšana no organisma.
 • SPECIFIC™ CKD Heart & Kidney Support barības lieliskās garšas īpašības rada maksimālus priekšnoteikumus, lai dzīvnieks slimības laikā, kad ir slikta apetīte, tomēr saņemtu nepieciešamo barības vielu apjomu. 
 • SPECIFIC™ CKD Heart & Kidney Support tiek speciāli iepakots slāpekļa vidē, tādēļ barībā saglabājas unikāli augsts EPA un DHA līmenis.

NAV IETEICAMA
 • Kucēniem un kucēm grūsnības vai laktācijas periodā  
 • Suņiem ar augtstu vajadzību pēc olbaltumvielām
 • Pacientiem ar žultsceļu nosprostojumu: viņiem vairāk ir piemērota barība ar samazinātu tauku saturu (piemēram, SPECIFIC™ CRD Weight Reduction vai CGD Senior barības)
 • Pacientiem ar struvītu urolitiāzi
 • Suņiem ar hiperlipidēmiju vai pankreatītu

SASTĀVS

Kukurūzas ciete, kvieši, rīsi, zivju eļļa, dzīvnieku tauki, kartupeļu olbaltumvielas, minerālvielas (tai skaitā ceolīts), zivju milti, olas, hidrolizētas cūkas olbaltumvielas, sūkalu olbaltumvielas, celulozes pulveris, vitamīni un minerālvielas, kalcija citrāts, taurīns, L-karnitīns, metionīns, saulespuķu eļļa.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts un askorbilpalmitāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.