Meklēt produktu
Produkta kods: 12001310

CKW Heart & Kidney Support 6 х 300 g

 • Sirds nepietiekamība, paaugstināts asinsspiediens, tūska
 • Hroniska nieru nepietiekamība
 • Aknu nepietiekamība (izņemot pacientiem ar žultsceļu nosprostojumu)
 • Urīnceļu akmeņu slimība (urāti, oksalāti, cistīni) 
Cena: 18.70 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

SPECIFIC™  CKD Heart & Kidney Support barībai ir unikāli augsts omega-3 EPA un DHA taukskābju saturs no zivju eļļas. Suņiem ar sirds nepietiekamību EPA palīdz saglabāt muskuļu masu un apetīti, normālu sirds ritmu, asinsspiedienu un trombocītu agregāciju. Suņiem ar nieru nepietiekamību omega-3 taukskābes palīdz palēnināt nieru nepietiekamības progresēšanu.
Pacientiem ar sirds nepietiekamību kā reakcija uz samazināto sirds izmesto asins apjomu ir pazemināta nātrija izvade, kā rezultātā rodas nātrija un ūdens aizture organismā. Zemais nātrija saturs palīdz pārraut noslēgto šķidrumu apmaiņas loku (hipertensija un tūska). Tas ir ārkārtīgi svarīgi pacientiem ar nieru un aknu nepietiekamību, kā arī sirds nepietiekamības gadījumā.

Fosfora satura ierobežošana ir nepieciešama, lai novērstu hiperfosfatēmiju un palēninātu nieru nepietiekamības progresēšanu. 
Samazinātais olbaltumvielu saturs ar tā augsto bioloģisko vērtību samazina azotēmiju suņiem ar nieru nepietiekamību. Suņiem ar nieru nepietiekamību samazina hiperamoniēmijas un aknu encefalopātijas rašanās iespējamību. Olbaltumvielas ar augstu bioloģisko vērtību nodrošina suņa organisma vajadzības pēc svarīgām aminoskābēm.

Ierobežotais olbaltumvielu saturs samazina oksalātu, cisteīnu un urātu saturu urīnā. Kopā ar urīna sārmaino pH novērš kalcija oksalāta kristālu, urātu un cisteīnu rašanos urīnā un palīdz saglabāt urīnceļu veselību. Kalcija oksalāta rašanās risks samazinās arī, pateicoties barībā esošajam kālija citrātam.
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA
 • Sirds muskuļa funkcijas uzturēšanai barībā pievienots taurīns un L-karnitīns.
 • Barībai ir augsts ūdenī šķīstošo vitamīnu un kālija saturs, lai kompensētu to izdalīšanos ar urīnu pacientiem ar sirds problēmām, kuru ārstēšanā tiek izmantoti diurētiķi.
 • Cinks piedalās enzimātiskā amonjaka pārveidošanā karbamīdā un tam piemīt spēja samazināt olbaltumvielu katabolismu muskuļos. SPECIFIC™ CKW Heart & Kidney Support barībai ir paaugstināts cinka saturs, kas var veicināt hiperamoniēmijas samazināšanos pacientiem ar nieru saslimšanām.
 • SPECIFIC™ CKW Heart & Kidney Support ir pazemināts vara saturs, jo pacientiem ar aknu problēmām var būt pasliktināta vara izvadīšana no organisma.
 • SPECIFIC™ CKW Heart & Kidney Support barības lieliskās garšas īpašības rada maksimālus priekšnoteikumus, lai laikā, kad pacientam ir slikta apetīte un viņš ēd mazāk, organisms tomēr saņemtu visas nepieciešamās barības vielas.

NAV IETEICAMA
 • Kucēniem un kucēm grūsnības vai laktācijas periodā
 • Suņiem ar vidēji augstu vajadzību pēc olbaltumvielām
 • Pacientiem ar žultsvadu nosprostojumu: viņiem vairāk ir piemērota barība ar samazinātu tauku saturu (piemēram, SPECIFIC™ Weight Reduction vai Senior barības)
 • Pacientiem ar struvītu urolitiāzi
 • Suņiem ar hiperlipidēmiju vai pankreatītu

SASTĀVS

Cūkgaļa, kukurūza, rīsi, minerālvielas (tai skaitā ceolīts), olas, zivju eļļa, psilliums, raugs (ß-1,3/1,6-glikānu avots), vitamīni un mikroelementi, jukas ekstrakts.
Nesatur mākslīgus antioksidantus, krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 
 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.