Meklēt produktu
Produkta kods: 12000444

COD-HY Allergy Management Plus

 • Alerģiskais dermatīts, kura iemesls ir atopija, barības alerģija, blusu alerģija vai to kombinācijas.
 • Kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumi, kuru iemesls ir barības alerģija vai nepanesamība.
 • Iekaisīgas zarnu slimības, kolīts.
 • Kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumi, piemēram, caureja, vemšana vai meteorisms, kuru iemesls ir malabsorbcija un maldigestija, aizkuņģa dziedzera eksokrīnā nepietiekamība vai akūts gastroenterīts.
 • Citas dermatozes, kas reaģē uz taukskābēm un barības vielām.
 • Citi iekaisuma stāvokļi, kas reaģē uz taukskābēm, piemēram, kolīts, astma un artrīts 
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 38.18 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Hidrolizētas laša olbaltumvielas, ar molekulāro masu <10 000 daltoni, viegli uzsūcas un ir ar pazeminātu alergēniskumu.
Unikāli augsts taukskābju omega-3 EPA un DHA saturs no zivju eļļas un GLA no gurķumētras. Šīs taukskābes ietekmē imūnās atbildes veidošanos, modificējot eikosanoīdu ražošanu, un veicina ādas un apmatojuma veselību suņiem, kas slimo ar atopiju. 
Ādā notiek intensīva vielmaiņa, kas pamato augsto nepieciešamību pēc īpašām barības vielām. Augstais A, E un B grupas vitamīnu, cinka un selēna saturs uzlabo ādas un apmatojuma veselību.
Patiecoties ļoti kvalitatīviem un viegli asimilējamiem komponentiem, barība ir īpaši labi piemērota pacientiem ar tievo zarnu iekaisumu.

Sabalansēta pilnvērtīga barība, kas satur barības vielas, kas nodrošina augošu un pieaugušu suņu organismu ar visu nepieciešamo veselības uzturēšanai. Tāpēc barība ir piemērota arī kucēniem.
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA
 • SPECIFIC™ CΩD Allergy Management Plus – tā ir sabalansēta pilnvērtīga hipoalerģiska barība (pamatā – rīsi un hidrolizēts lasis). Barībai ir unikāli augsts taukskābju saturs (EPA, DHA un GLA), kas veicina veselības uzturēšanu suņiem, kas vienlaicīgi cieš kā no barības alerģijas, tā atopijas.
 • Lai novērstu barības alerģijas simptomus, ārkārtīgi svarīgi, lai suns neēstu neko citu kā vien hipoalerģisko barību. Ar barības alerģiju sirgstoša suņa lutināšanai ieteicami SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats kārumi. Šie kārumi nesatur citus komonentus, kā tos, kas ir SPECIFIC™ CΩD Allergy Management Plus sastāvā, tāpēc tie ir labi piemēroti suņiem ar barības alerģiju.
 • Bez labvēlīgās iedarbības uz alerģiskajām dermatozēm, unikāli augstais omega-3 taukskābju saturs labvēlīgi iedarbojas arī uz citiem ar imūnsistēmu saistītiem traucējumiem. Pie to rašanās (iekaisīga zarnu slimība, kolīts, artrīts) var būt vainīga arī barības alerģija: hipoalerģiskā SPECIFIC™ CΩD Allergy Management Plus barība ar unikāli augsto taukskābju saturu nodrošina optimālu palīdzību cīņā ar tiem.
 • SPECIFIC™ CΩD Allergy Management Plus barība atšķiras ar augstu kvalitāti, viegli asimilējamiem komponentiem un augstu elektrolītu saturu. Tāpēc barība būs īpaši vērtīga pacientiem ar kuņģa un zarnu trakta problēmām, kas saistītas ar akūtiem traucējumiem zarnu traktā, maldigestiju un (vai) aizkuņģa dziedzera eksokrīno nepietiekamību.
 • Suņiem ar kuņģa un zarnu trakta problēmām barības SPECIFIC™ CΩD Allergy Management Plus dienas apjomu ieteicams sadalīt 3-5 ēdienreizēs.
 • Psilliums (lielās ceļtekas sēnalas) – tās ir šķīstošas šķiedras, kurām piemīt arī želējošas īpašības, kas absorbē šķidrumu apjomā, kas daudzkārt pārsniedz to svaru. Psilliums ir pazīstams ar savu pozitīvo iedarbību uz gremošanas trakta darbības regulāciju.
 • Aizkuņģa dziedzera eksokrīno nepietiekamību raksturo ievērojama pankreātisko gremošanas fermentu līmeņa samazināšanās. SPECIFIC™ CΩD Allergy Management Plus viegli uzsūcas, tāpēc tā ir lieliska izvēle pacientiem, kas cieš no aizkuņģa dziedzera eksokrīnās nepietiekamības. Tomēr ieteicama arī terapija ar pankreatīna fermentu preparātiem.
 • Taukskābju aizvietošana organisma šūnu membrānās pret EPA, DHA un GLA taukskābēm, kuras dzīvnieki iegūst no  SPECIFIC™ CΩD Allergy Management Plus barības, prasa laiku. Tāpēc, lai gūtu pilnvērtīgu efektu no šīs barības, var būt nepieciešams līdz 12 nedēļām ilgs laiks. Parasti pacienta stāvokļa uzlabošanās ir redzama pēc 6-8 nedēļām.  
 • SPECIFIC™ CΩD Allergy Management Plus ir speciāli iepakota slāpekļa vidē, tāpēc barībā saglabājas unikāli augsts EPA, DHA un GLA saturs.

NAV IETEICAMA
 • Suņiem ar imūndeficītu
 • Suņiem ar asins recēšanas traucējumiem

SASTĀVS

Rīsi, hidrolizētas laša olbaltumvielas, rīsu olbaltumvielas, zivju eļļa, celulozes pulveris, minerālvielas, saulespuķu eļļa, vitamīni un mikroelementi, gurķumētras eļļa, psilliums, cūku tauki.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts  un askorbilpalmitāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.