Meklēt produktu
Produkta kods: 12000185

COD Omega Plus Support 3,5 kg

 • Alerģiskais dermatīts, kura cēlonis ir atopija vai blusu alerģija
 • Atveseļošanās periodā pēc slimības vai operācijas, kaheksijas (saistīta, piemēram, ar audzēju vai sirds nepietiekamību) un anoreksijas gadījumā
 • Sirds nepietiekamība (nav saistīta ar nieru nepietiekamību)
 • Ādas un apmatojuma problēmas, kas saistītas ar polinepiesātināto taukskābju, vitamīnu un minerālvielu nepietiekamību uzturā, kas regulē ādas stāvokli 
 • Imūnsistēmas darba traucējumi un iekaisuma stāvokļi, kas reaģē uz omega-3 taukskābju augsto saturu uzturā (astma, kolīts)
 • Audzējs
 • Ikdienas barība veselīgiem suņiem      
Prece šobrīd nav pieejama

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Unikāli augsts taukskābju omega-3 EPA un DHA saturs no zivju eļļas un GLA no gurķumētras. Šīs taukskābes ietekmē imūnās atbildes veidošanos un dažādus procesus organismā, modificējot eikosanoīdu ražošanu. Vairāki neatkarīgi pētījumi apstiprināja, ka šāds unikāli augsts EPA, DHA un GLA saturs uzlabo ādas un apmatojuma veselību suņiem, kas slimo ar atopiju. 

SPECIFIC™ CΩD Omega Plus Support satur beta-glikānus un paaugstinātu cinka, selēna, arginīna un omega-3 taukskābju saturu imūnā statusa uzlabošanai. Beta-glikāni sasaistās ar makrofāgiem un dod imūnsistēmai trauksmes signālus, uzturot imūno reakciju un mainot citokīnu ražošanu.
Augstā enerģētiskā vērtība, svarīgo barības vielu koncentrācija, labā uzsūkšanās spēja organismā un lieliskās garšas īpašības veicina atveseļošanos pēc slimības, operācijas, traumas vai novājināta stāvokļa. Unikāli augstais omega-3 taukskābju saturs labvēlīgi iedarbojas kaheksijas gadījumā, kas saistīta, piemēram, ar audzēju vai sirds saslimšanām. Paaugstinātais visu šo komponentu saturs palīdz saglabāt imunitāti, veicina imūnās atbildes veidošanos pret infekcijām.

Barībai pievienoti L-karnitīns un taurīns, kas uztur sirds muskuļa funkciju. Mērenais nātrija saturs palīdz samazināt ūdens aizturi un veicina normāla asinsspiediena uzturēšanu. Turklāt barībai ir augsts omega-3 taukskābju saturs, kas veicina muskuļu masas un apetītes saglabāšanos un uztur normālu sirds ritmu, kas kopā ar citiem komponentiem padara to par labu barību suņiem ar kavētu sirds funkciju.

Ādā notiek intensīva vielmaiņa, kas pamato tās augsto nepieciešamību pēc barības vielām. Augstais polinepiesātināto taukskābju, A, E un B grupas vitamīnu, olbaltumvielu, cinka un selēna saturs palīdz saglabāt ādas un apmatojuma veselību.
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA
 • SPECIFIC™ CΩD Omega Plus Support satur kvalitatīvas olbaltumvielas.
 • SPECIFIC™ CΩD Omega Plus Support barību var izmantot kā uztura bagātinātāju suņiem, kas slimo ar onkoloģisku slimību vai ar to saistītu kaheksiju. Paaugstinātais barības vielu saturs, kas uztur imūnsistēmu, var palīdzēt uzlabot ar neoplāziju sirgstošu suņu stāvokli.
 • Organisma šūnu membrānās esošo taukskābju aizvietošana pret EPA, DHA un GLA taukskābēm, kuras dzīvnieks saņem no SPECIFIC™ CΩD Omega Plus Support barības, prasa laiku. Tāpēc pilnvērtīga efekta gūšanai no barības var būt nepieciešamas pat 12 nedēļas. Parasti pacienta stāvokļa uzlabošanās ir novērojama pēc 6-8 nedēļām.
 • SPECIFIC™ СΩD Omega Plus Support ir speciāli iepakota slāpekļa vidē, tādēļ barībā saglabājas unikāli augsts EPA, DHA un GLA saturs.

NAV IETEICAMA
 • Suņiem ar asins recēšanas traucējumiem
 • Suņiem ar hiperlipidēmiju

SASTĀVS

Kvieši, rīsi, olas, zivju milti, zivju eļļa, kartupeļu olbaltumvielas, minerālvielas, dzīvnieku tauki, kukurūzas olbaltumvielas, hidrolizētas cūkgaļas olbaltumvielas, vitamīni un mikroelementi, celulozes pulveris, gurķumētras eļļa, psilliums, taurīns, raugs (ß-1,3/1,6-glikānu avots), L-karnitīns, arginīns, saulespuķu eļļa.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas: BHA, BHT, propilgallāts un askorbilpalmitāts. Nesatur mākslīgas krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.