Meklēt produktu
Produkta kods: 12000228

CPD-M Puppy Medium Breed

  • Vidējo šķirņu kucēniem nošķiršanas brīdī no mātes līdz brīdim, kad kucēns ir sasniedzis 80% no sava pieaugušā svara (pieauguša suņa svars 10-25 kg)
  • Visu šķirņu kucēm grūsnības un laktācijas periodā
  • Anoreksijas gadījumā
  • Atkopšanās periodā pēc slimības      
      *Pērkot 5 x 14 kg saņemsiet sesto bez maksas.
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 19.58 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Paaugstinātais olbaltumvielu, vitamīnu un minerālvielu saturs un barības enerģētiskā vērtība nodrošina vidējo šķirņu kucēnu organisma vajadzības un normālu skeleta attīstību.

DHA – tā ir omega-3 taukskābe, kas veicina smadzeņu un redzes orgānu attīstību.

ЕРА un DHA – Omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi iedarbojas uz locītavu, ādas un apmatojuma veselību.
Barība satur rauga ß-1,3/1,6-glikānus, kam piemīt spēja sasaistīties ar balto asinsķermenīšu receptoriem, tādējādi stimulējot imūnsistēmu un uzlabojot imūnās atbildes veidošanos.

Psilliums (lielās ceļtekas sēklu miza) – tās ir šķīstošas šķiedras, kurām piemīt arī želējošas īpašības, kas absorbē šķidrumu apjomā, kas daudzkārt pārsniedz to svaru. Psilliums ir pazīstams ar savu pozitīvo iedarbību uz gremošanas trakta darbības regulāciju.

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed barība ir lieliski piemērota vidējo šķirņu kucēniem nošķiršanas brīdī no mātes līdz brīdim, kad kucēns ir sasniedzis 80% no sava pieaugušā svara. Vēlāk kucēns ir pakāpeniski jāpieradina pie SPECIFIC™ CXD-M Adult Medium Breed/CXW Adult All Breeds barībām.
  • Grūsnības un laktācijas periodā kuces organisms patērē vairāk enerģijas un barības vielas. Tāpēc SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed ir piemērots visu šķirņu kucēm grūsnības un laktācijas periodā.
  • Svarīgi uzmanīgi sekot kucēna augšanai, lai nepieļautu pārbarošanu.
  • Vajadzība pēc enerģijas un barības vielām var palielināties atkopšanās periodā pēc ķirurģiskām operācijām, traumām un anoreksijas. SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed ir lieliski piemērota gadījumos, kad vajadzība pēc enerģijas ir augsta.

SASTĀVS

Kvieši, kukurūzas olbaltumvielas, dzīvnieku tauki, zivju milti, rīsi, hidrolizētas cūkas olbaltumvielas, minerālvielas, sausās paniņas, kartupeļu olbaltumvielas, cukurs, olas, vitamīni un mikroelementi, psilliums, saulespuķu eļļa, raugs (ß-1,3/1,6-glikānu avots), metionīns.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.