Meklēt produktu
Produkta kods: 12000165

CPD-XL Puppy Large & Giant Breed

Ikdienas barība lielo šķirņu kucēniem (pieauguša suņa svars >25 kg). 
  • Pērkot 5 x 14 kg saņemsiet sesto bez maksas.
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 20.27 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Barība satur rauga ß-1,3/1,6-glikānus, kam piemīt spēja sasaistīties ar balto asinsķermenīšu receptoriem, tādējādi stimulējot imūnsistēmu un uzlabojot imūnās atbildes veidošanos.

DHA – tā ir omega-3 taukskābe, kas veicina smadzeņu un redzes orgānu attīstību.
Sabalansēts olbaltumvielu, vitamīnu un minerālvielu saturs un barības enerģētiskā vērtība, kas atbilst lielo šķirņu kucēnu vajadzībām augšanas periodā. EPA un DHA saturs kopā ar mērenu enerģētisko vērtību un mērenu kalcija saturu nodrošina veselīgu locītavu attīstību un novērš iespējamās skeleta problēmas, kas rodas ātras augšanas dēļ. 
 
JAUNUMS! Paaugstināts EPA un DHA saturs. EPA un DHA – tās ir Omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi iedarbojas uz locītavu, ādas un apmatojuma veselību.
Psilliums (lielās ceļtekas sēklu miza) – tās ir šķīstošas šķiedras, kurām piemīt arī želējošas īpašības, kas absorbē šķidrumu apjomā, kas daudzkārt pārsniedz to svaru. Psilliums ir pazīstams ar savu pozitīvo iedarbību uz gremošanas trakta darbības regulāciju.
Viegli asimilējamie komonenti ir īpaši atlasīti, ņemot vērā lielo šķirņu suņu jutīgo gremošanas traktu.

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • Mērenā enerģētiskā vērtība un pievienotais L-karnitīns palīdz saglabāt ideālo svaru un veselības stāvokli.
  • SPECIFIC™ CPD-XL Puppy Large & Giant Breed ir lieliski piemērots lielo šķirņu kucēniem nošķiršanas brīdī no mātas (5.-6. dzīves nedēļa) līdz brīdim, kad kucēns ir sasniedzis 80% no sava pieaugušā svara. Vēlāk kucēns ir pakāpeniski jāpieradina pie SPECIFIC™ CXD-XL Adult Large & Giant Breed/CXW Adult All Breeds barībām.
  • Lielais granulu izmērs ir piemērots lielo šķirņu suņiem, lai veicinātu košļāšanu, pagarinātu barības uzņemšanas laiku un samazinātu tās ātras norīšanas iespēju.
  • Svarīgi uzmanīgi sekot līdzi kucēnu augšanai, lai nepieļautu pārbarošanu.

NAV IETEICAMA
  • SPECIFIC™ CPD-XL Puppy Large & Giant Breed barība visdrīzāk nav piemērota grūsnām un barojošām kucēm, jo tās enerģētiskā vērtība un kalcija saturs ir zemāks kā SPECIFIC™ CPD-S Puppy Small Breed un SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed barībām. Tāpēc lielo šķirņu kuces grūsnības un laktācijas periodā ieteicams ēdināt ar SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed barību.
  • Kucēniem ar zemu enerģētisko vajadzību ieteicama SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed barība.

SASTĀVS

Rīsi, kvieši, kukurūzas olbaltumvielas, zivju milti, cūku tauki, raugs (tai skaitā kā ß-1,3/1,6-glikānu avots), hidrolizētas putnu gaļas olbaltumvielas, minerālvielas, zivju eļļa, olas, celulozes  pulveris, vitamīni un mikroelementi, psilliums, lizīns, metionīns, treonīns, triptofāns, L-karnitīns.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.