e-veikals

CPD-XS Puppy Small Breed XS granulas

  • Mazo šķirņu kucēniem nošķiršanas brīdī no mātes līdz brīdim, kad kucēns ir sasniedzis 80% no sava pieaugušā svara
  • Visu šķirņu kucēm grūsnības un laktācijas periodā
  • Anoreksijas gadījumā
  • Atkopšanās periodā pēc slimībām      
Prece šobrīd nav pieejama

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Paaugstinātais olbaltumvielu, vitamīnu un minerālvielu saturs un barības enerģētiskā vērtība nodrošina mazo šķirņu kucēnu organisma vajadzības un normālu skeleta attīstību.
DHA – tā ir omega-3 taukskābe, kas veicina smadzeņu un redzes orgānu attīstību.

JAUNUMS! Paaugstināts EPA un DHA saturs. ЕРА un DHA – tās ir Omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi iedarbojas uz locītavu, ādas un apmatojuma veselību.
Barība satur rauga ß-1,3/1,6-glikānus, kam piemīt spēja sasaistīties ar balto asinsķermenīšu receptoriem, tādējādi stimulējot imūnsistēmu un uzlabojot imūnās atbildes veidošanos.

Psilliums (lielās ceļtekas sēklu miza) – tās ir šķīstošas šķiedras, kurām piemīt arī želējošas īpašības, kas absorbē šķidrumu apjomā, kas daudzkārt pārsniedz to svaru. Psilliums ir pazīstams ar savu pozitīvo iedarbību uz gremošanas trakta darbības regulāciju.

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • SPECIFIC™ CPD-S Puppy Small Breed barība ir lieliski piemērota mazo šķirņu kucēniem nošķiršanas brīdī no mātes (no 5.-6. dzīves nedēļas) līdz brīdim, kad kucēns ir sasniedzis 80% no sava pieaugušā svara. Vēlāk kucēns ir pakāpeniski jāpieradina pie SPECIFIC™ CXD-S Adult Small Breed/CXW Adult All Breeds barībām.
  • Grūsnības un laktācijas periodā organisms patērē daudz vairāk enerģijas un barības vielas. Tāpēc SPECIFIC™ CPD-S Puppy Small Breed ir piemērota visu šķirņu kucēm grūsnības un laktācijas periodā.
  • Svarīgi uzmanīgi sekot kucēna augšanai, lai nepieļautu pārbarošanu.
  • Vajadzība pēc enerģijas un barības vielām var palielināties atkopšanās periodā pēc ķirurģiskām operācijām, traumām un anoreksijas. SPECIFIC™ CPD-S Puppy Small Breed ir lieliski piemērota šādos gadījumos, kad vajadzība pēc enerģijas ir augsta.


SASTĀVS

Kvieši, kukurūzas olbaltumvielas, zivju milti, cūku tauki, rīsi, minerālvielas, olas, hidrolizētas putna gaļas olbaltumvielas, fermentēts sūkalu pulveris, kartupeļu olbaltumvielas, zivju eļļa, dekstroze, vitamīni un mikroelementi, psilliums, lizīns, metionīns, treonīns, triptofāns, raugs (tai skaitā kā ß-1,3/1,6-glikānu avots).
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.