Meklēt produktu
Produkta kods: 12001371

CPW Puppy All Breeds 6 х 300 g

  • Visu šķirņu suņiem augšanas periodā
  • Visu šķirņu kucēm grūsnības un laktācijas periodā
  • Anoreksijas gadījumā
  • Atveseļošanās periodā pēc slimības 
Cena: 18.38 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Paaugstinātais olbaltumvielu, vitamīnu un minerālvielu saturs un barības enerģētiskā vērtība ir piemērota kucēniem augšanas periodā un veicina normālu skeleta attīstību.
 
DHA – tā ir omega-3 taukskābe, kas veicina smadzeņu un redzes orgānu attīstību.
 
EPA un DHA – tās ir omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi iedarbojas uz locītavu veselību, ādas un apmatojuma stāvokli.

Barība satur rauga ß-1,3/1,6-glikānus, kam piemīt spēja sasaistīties ar balto asinsķermenīšu receptoriem, tādējādi stimulējot imūnsistēmu un imūnās atbildes veidošanos.
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds barība ir lieliski piemērota mazo un vidējo šķirņu kucēniem nošķiršanas brīdī no mātes (no 5.-6. dzīves nedēļas) līdz brīdim, kad kucēns ir sasniedzis 80% no sava pieaugušā svara. Vēlāk kucēni ir pakāpeniski jāpieradina pie SPECIFIC™ CXD Adult Small Breed, SPECIFIC™ CXD-M Adult Medium Breed un CXW Adult All Breeds barībām.
  • Grūsnības un laktācijas periodā suņa organisms patērē vairāk enerģijas un barības vielas. Tāpēc SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds ir piemērots visu šķirņu kucēm grūsnības un laktācijas periodā.
  • Svarīgi sekot kucēna augšanai, lai nepieļautu pārbarošanu.
  • Vajadzība pēc enerģijas un barības vielām var palielināties atveseļošanās periodā, pēc ķirurģiskām operācijām, traumām un anoreksijas. SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds ir lieliski piemērota gadījumos, kad vajadzība pēc enerģijas ir augsta.

NAV IETEICAMA

Lielo šķirņu kucēnus, kam paaugstināts skeleta problēmu rašanās risks, nav ieteicams ēdināt tikai ar SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds barību. Viņiem ir ieteicama SPECIFIC™ CPD-XL Puppy Large & Giant Breed barība, jo tai ir zemāka enerģētiskā vērtība un tā satur mazāk kalcija.

SASTĀVS

Cūkgaļa, vistas gaļa, kukurūza, olas, saulespuķu eļļa, rīsi, minerālvielas, celulozes pulveris, zivju tauki, psilliums, vitamīni un mikroelementi, raugs (ß-1,3/1,6-glikānu avots).
Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.