e-veikals
Produkta kods: 211172

CRD-1 Weight Reduction

 • Liekais svars
 • Diabetes mellitus
 • Kolīts, hroniska caureja, aizcietējumi
 • Hiperlipidēmija
 • Žultsvadu nosprostojums 
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 20.40 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Zemais tauku un augstais šķiedrvielu saturs palīdz saglabāt zemu enerģētisko vērtību.
Tādēļ pat svara samazināšanas periodā dzīvnieks var saņemt apjoma ziņā lielu šīs barības daudzumu, kas nodrošinās sāta sajūtu.

L-karnitīns piedalās taukskābju transportēšanā uz mitohondrijiem un veicina tauku oksidāciju un muskuļu masas saglabāšanos.
Augstais olbaltumvielu saturs nodrošina muskuļu masas saglabāšanos un palīdz apmierināt suņa apetīti svara samazināšanas periodā.
Omega-3 taukskābes (EPA un DHA) palīdz liela auguma suņiem saglabāt normālu locītavu kustīgumu. Omega-3 taukskābes labvēlīgi iedarbojas arī uz ādu un apmatojumu.

Graudzāles ar zemu glikēmisko indeksu (pilngraudu kvieši un auzas) un augstais šķiedrvielu un hroma saturs mazina postprandiālo (pēc ēšanas) hiperglikēmiju.
 
PAPILDUS INFORMĀCIJA
 • Lai panāktu labus svara samazināšanas rezultātus, ārkārtīgi svarīgi, lai dzīvnieka īpašnieks būtu motivēts atrisināt problēmu, un suns saņemtu tikai SPECIFIC™ CRD-1 / CRW-1 Weight Reduction barību. Gadījumos, kad īpašniekam gribas „palutināt” suni, ieteicams dot SPECIFIC™ CRW-1 Weight Reduction barību.
 • Suņiem, kuriem jāsamazina svars vai tiem, kas slimo ar cukura diabētu, prēmēšanai, ieteicami SPECIFIC™ CT-H(M) Healthy Treats (Mini) kārumi. Lai izvairītos no liekā svara uzņemšanas, šajā periodā ieteicams samazināt barības diennakts devu proporcionāli apēstajam kārumu skaitam (ar zemu tauku un augstu šķiedrvielu saturu).
 • Lielākā daļa cukura diabēta ārstēšanas shēmu rekomendē iedalīt barības diennakts devu divās uzņemšanas reizēs. Ēdināšanas laiks parasti atkarīgs no konkrētā pacienta insulīna aktivitātes.
 • SPECIFIC™ CRD-1 Weight Reduction barībai ir paaugstināts šķīstošo un nešķīstošo šķiedrvielu saturs, kas uzlabo gremošanas trakta motilitāti un kuņģa – zarnu trakta veselību.
 • Pateicoties zemajam tauku saturam, SPECIFIC™ CRD-1 Weight Reduction barība ir labi piemērota arī hiperlipidēmijas un žultsvadu nosprostojumu gadījumā.
 • Tā kā SPECIFIC™ CRD-1 Weight Reduction barība parasti tiek dota dzīvniekam ierobežotā daudzumā, tad barībai ir mazliet paaugstināts minerālvielu un taukos šķīstošu vitamīnu saturs.
 • Kad suns ir sasniedzis ideālo svaru, tā saglabāšanai ieteicams pāriet uz SPECIFIC™ CRD-2 Weight Control barību.
 
NAV IETEICAMA

Kucēniem un grūsnām vai laktējošām kucēm augsto enerģētisko vajadzību dēļ.
 
SASTĀVS

Kvieši, zivju milti, celulozes pulveris, kukurūzas olbaltumvielas, auzas, raugs, hidrolizētas cūkas olbaltumvielas, biešu izspaidas, kartupeļu olbaltumvielas, minerālvielas, vitamīni un mikroelementi, psilliums, metionīns, L-karnitīns.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa škirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.