e-veikals
Produkta kods: 211182

CRD-2 Weight Control

 • Svara uzturēšana
 • Diabetes mellitus
 • Kolīts, hroniska caureja, aizcietējumi
 • Hiperlipidēmija
 • Žults nosprostojums 
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 19.26 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Zemais tauku un augstais šķiedrvielu saturs palīdz nodrošināt zemu enerģētisko vērtību.
Tādēļ pat svara samazināšanas un (vai) saglabāšanas periodā dzīvnieks var saņemt apjoma ziņā lielu barības daudzumu, kas nodrošina sunim sāta sajūtu, neradot svara pieaugumu.

L-karnitīns piedalās taukskābju transportēšanā uz mitohondrijiem un veicina tauku oksidāciju un muskuļu masas saglabāšanos.
Omega-3 taukskābes palīdz suņiem, kam liels ķermeņa svars, saglabāt normālu locītavu kustīgumu. Omega-3 taukskābes labvēlīgi iedarbojas arī uz ādu un apmatojumu.

Mēreni paaugstinātais olbaltumvielu saturs veicina muskuļu masas saglabāšanos.
Lēnie ogļhidrāti un augstais šķiedrvielu saturs veicina pakāpenisku glikozes izdalīšanos, tādēļ barība ir labi piemērota pacientiem ar cukura diabētu.

 
PAPILDUS INFORMĀCIJA
 • SPECIFIC™ CRD-2 Weight Control ir labi piemērota suņiem pēc veiksmīgas svara samazināšanas, kā arī mazaktīviem un (vai) sterilizētiem/kastrētiem suņiem.
 • Suņi bieži aptaukojas, jo īpašniekiem patīk tos „lutināt” ar ēdienu. Suņiem ar noslieci uz lieko svaru iesakām SPECIFIC™ CRW-1 Weight Reduction barību, jo tā mazina aptaukošanās risku.
 • Suņu lutināšanai, kuriem jāsamazina svars vai kas slimo ar cukura diabētu, ieteicami SPECIFIC™ CT-H(M) Healthy Treats (Mini) kārumi. Lai izvairītos no liekā svara rašanās, šajā periodā ieteicams samazināt barības diennakts devu proporcionāli sunim izbaroto kārumu skaitam (ar zemu tauku un augstu šķiedrvielu saturu).
 • Lielākā daļa cukura diabēta ārstēšanas shēmu rekomendē barības diennakts devu iedalīt divās ēdināšanas reizēs. Ēdināšanas laiks parasti atkarīgs no konkrētā pacienta insulīna aktivitātes.
 • SPECIFIC™ CRD-2 Weight Reduction barībai ir paaugstināts šķīstošo un nešķīstošo šķiedrvielu saturs, kas uzlabo gremošanas trakta motilitāti un kuņģa – zarnu trakta veselību.
 • Pateicoties zemajam tauku saturam, SPECIFIC™ CRD-2 Weight Reduction barība ir labi piemērota hiperlipidēmijas un žults nosprostojumu gadījumā.
 • Tā kā SPECIFIC™ CRD-2 Weight Reduction barība parasti tiek dota dzīvniekam ierobežotā daudzumā, tad barībai ir mazliet paaugstināts minerālvielu un taukos šķīstošu vitamīnu saturs.
 
NAV IETEICAMA

Kucēniem un grūsnām vai laktējošām kucēm to augstās enerģētiskās vajadzības dēļ.
 
SASTĀVS

Kvieši, zivju milti, celulozes pulveris, hidrolizētas cūkas olbaltumvielas, olas, rīsi, biešu izspaidas, kukurūzas ciete, minerālvielas, dzīvnieku tauki, kartupeļu olbaltumvielas, vitamīni un mikroelementi, psilliums, metionīns, L-karnitīns, saulespuķu eļļa.  
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.
 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.