Meklēt produktu
Produkta kods: 12001346

CRW-1 Weight Reduction 6 х 300 g

 • Liekais svars
 • Diabetes mellitus
 • Kolīts, hroniska caureja, aizcietējumi
 • Hiperlipidēmija
 • Žultsvadu nosprostojums 
Cena: 18.70 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Samazināts tauku un palielināts šķiedrvielu saturs nodrošina barībai zemu enerģētisko vērtību. Tādēļ pat svara samazināšanas periodā dzīvnieks var saņemt apjoma ziņā lielu šīs barības daudzumu, kas sniegs sunim sāta sajūtu. 
L-karnitīns
piedalās taukskābju transportēšanā uz mitohondrijiem un veicina tauku oksidāciju un muskuļu masas saglabāšanos. Augstais olbaltumvielu saturs nodrošina muskuļu masas saglabāšanos un palīdz apmierināt suņa apetīti svara samazināšanas periodā. Omega-3 taukskābes (EPA un DHA) palīdz suņiem ar lielu ķermeņa svaru saglabāt normālu locītavu kustīgumu. Omega-3 taukskābes labvēlīgi iedarbojas arī uz ādu un apmatojumu.Lēni šķīstošie ogļhidrāti un augstais šķiedrvielu saturs veicina pakāpenisku glikozes izdalīšanos, tādēļ barība ir labi piemērota pacientiem ar cukura diabētu.
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA

 • Lai sasniegtu labus svara samazināšanas rezultātus, ārkārtīgi svarīgi, lai īpašnieks būtu patiesi motivēts atrisināt problēmu, un suns ēstu tikai SPECIFIC™ CRD-1 / CRW-1 Weight Reduction barību.
 • Suņu prēmēšanai, kuriem jāsamazina svars, vai kas slimo ar cukura diabētu, ieteicami SPECIFIC™ CT-H(M) Healthy Treats (Mini) kārumi. Lai izvairītos no liekā svara uzņemšanas, šajā periodā ieteicams samazināt barības diennakts devu proporcionāli sunim izēdināto kārumu skaitam (ar zemu tauku un augstu šķiedrvielu saturu).
 • Lielākā daļa cukura diabēta ārstēšanas shēmu rekomendē iedalīt barības diennakts devu divās uzņemšanas reizēs. Ēdināšanas laiks parasti atkarīgs no konkrētā pacienta insulīna aktivitātes.
 • SPECIFIC™ CRW-1 Weight Reduction barībai ir paaugstināts šķīstošo un nešķīstošo šķiedrvielu saturs, kas uzlabo gremošanas trakta motilitāti un kuņģa – zarnu trakta veselību.
 • Pateicoties zemajam tauku saturam, SPECIFIC™ CRW-1 Weight Reduction barība ir labi piemērota hiperlipidēmijas un žultsvadu nosprostojumu gadījumā.
 • Tā kā SPECIFIC™ CRW-1 Weight Reduction barība parasti tiek dota dzīvniekam ierobežotā daudzumā, tad barībā ir mazliet paaugstināts minerālvielu un taukos šķīstošu vitamīnu saturs.
 • Kad suns ir sasniedzis ideālo svaru, tā uzturēšanai ieteicams pāriet uz SPECIFIC™ CRD-2 Weight Control barību.

NAV IETEICAMA

Jauniem kucēniem un kucēm grūsnības vai laktācijas periodā, jo tad ir daudz augstākas enerģētiskās vajadzības.

SASTĀVS

Cūkgaļa, kukurūza, celulozes pulveris, olas, minerālvielas, zivju eļļa, psilliums, vitamīni un mikroelementi, L-karnitīns.
Nesatur mākslīgos antioksidantus, krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 


ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.