Meklēt produktu
Produkta kods: 500001512

CT-HM Healthy Treats Mini 275 g

  • Kārumi visu šķirņu veselīgiem suņiem jebkurā vecumā
  • Piemēroti arī svara samazināšanas periodā un ideālā svara saglabāšanai 
  • Kārumi lietojami pat suņiem ar diabetes mellitus diagnozi
Cena: 3.86 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Augstais šķiedrvielu saturs samazina enerģētisko vērtību, kas palīdz saglabāt optimālo svaru.
Zemais tauku saturs samazina enerģētisko vērību, kas palīdz saglabāt optimālo svaru.
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • Suņiem mēdz rasties liekais svars, jo īpašniekiem patīk tos „lutināt” ar savu ēdienu. Aptaukošanās riska samazināšanai barības diennakts porciju ieteicams samazināt proporcionāli apēsto kārumu skaitam.
  • Lēni šķīstošie ogļhidrāti un augstais šķiedrvielu saturs veicina pakāpenisku glikozes izdalīšanos, tādēļ SPECIFIC™ CT-H Healthy Treats Mini kārumi ir labi piemēroti suņiem ar cukura diabētu.

SASTĀVS

Kvieši, zivju milti, kukurūzas olbaltumvielas, biešu izspaidas, celulozes pulveris, hidrolizētas cūkgaļas olbaltumvielas, rīsi, olas, minerālvielas, dzīvnieku tauki, vitamīni un mikroelementi.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.