Meklēt produktu
Produkta kods: 500001513

CT-HY Hypoallergenic Treats 300 g

  • Nelabvēlīgie barības blakusefekti (barības alerģija un/vai nepanesamība), kuru rezultāts ir ādas problēmas un/vai gremošanas trakta problēmas 
  • Kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumi, tādi kā caureja, vemšana un meteorisms, kuru iemesls ir malabsorbcija un maldigestija, aizkuņģa dziedzera eksokrīnā nepietiekamība un akūts gastroenterīts
  • Veselīgi visu šķirņu suņi jebkurā vecumā 
Cena: 4.49 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

  • Hidrolizētas laša olbaltumvielas, ar molekulāro masu <10 000 daltoni, viegli uzsūcas un tām ir zems alergēniskums.
  • Rīsiem ir zems alergēniskums un tie viegli uzsūcas organismā, tādēļ tas ir ideāls hipoalerģisku barību komponents. Rīsi nesatur glutēnu, tāpēc barība ir labi piemērota suņiem ar glutēna alerģiju vai celiakiju.

    Patiecoties ļoti kvalitatīviem un viegli asimilējamiem komponentiem, barība ir īpaši labi piemērota pacientiem ar tievo zarnu iekaisumu un diareju.

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats satur maz dažādus atšķirīgus komponentus. Visi šie komponenti ir arī SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management un SPECIFIC™ CΩD-HY Allergy Management Plus barību sastāvā. Tāpēc suņiem ar barības alerģiju, kas veiksmīgi lieto SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management un SPECIFIC™ CΩD-HY Allergy Management Plus barības, neapšaubāmi, būs labi piemēroti arī SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats kārumi.

SASTĀVS
 
Rīsi, hidrolizētas laša olbaltumvielas, rīsu olbaltumvielas, cūku tauki, minerālvielas, vitamīni un mikroelementi, celulozes pulveris, saulespuķu eļļa.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.