Meklēt produktu
Produkta kods: 12000168

CXD-S Adult Small Breed

Pilnvērtīga ikdienas barība veselīgiem pieaugušiem suņiem ar svaru līdz 10 kg, vecumā no 1-8 gadiem. 

 
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 9.72 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS

Sabalansēta pilnvērtīga barība ar vidēju enerģētisko vērtību, kas atbilst mazo šķirņu suņu organisma vajadzībām un veicina optimālā svara saglabāšanu.

JAUNUMS! Paaugstināts EPA un DHA saturs. EPA un DHA – tās ir Omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi iedarbojas uz locītavu, ādas un apmatojuma veselību.

Kvalitatīvi un viegli asimilējamie komponenti nodrošina maksimālu barības vielu izmantošanos, vienlaicīgi samazinot izkārnījumu daudzumu.
Barība satur rauga ß-1,3/1,6-glikānus, kam piemīt spēja sasaistīties ar balto asinsķermenīšu receptoriem, tādējādi stimulējot imūnsistēmu un uzlabojot imūnās atbildes veidošanos.

FOS (fruktooligosaharīdi) – tās ir fermentējamas šķiedrvielas, kuras veicina labvēlīgās mikrofloras veidošanos loka zarnā, kas uzlabo gremošanas trakta veselību.

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • Mazo šķirņu kucēm grūsnības un laktācijas periodā ieteicama SPECIFIC™ CPD-S Puppy Small Breed barība.
  • Mazo šķirņu suņiem, kas vecāki par 8 gadiem, ieteicama SPECIFIC™ CGD-S Senior Small Breed barība.

SASTĀVS

Kvieši, zivju milti, kukurūzas olbaltumvielas, cūku tauki, rīsi, raugs (tai skaitā, kā ß-1,3/1,6-glikānu avots), hidrolizētas putna gaļas olbaltumvielas, zivju eļļa, minerālvielas, olas, vitamīni un mikroelementi, fruktooligosaharīdi, lizīns, metionīns, treonīns, triptofāns.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.