Meklēt produktu
Produkta kods: 12001275

CXW Adult All Breeds 6 х 300 g

Pilnvērtīga ikdienas barība pieaugušiem suņiem. 
Cena: 18.38 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Sabalansēta pilnvērtīga barība ar vidēju enerģētisko vērtību nodrošina pieaugušu suņu organisma vajadzības un palīdz saglabāt optimālo svaru.

Kvalitatīvi un viegli asimilējami komponenti nodrošina optimālu barības vielu izmantošanos, vienlaicīgi samazinot izkārnījumu daudzumu.
 
Viegli asimilējami un sabalansēti komponenti nodrošina pieaugušam sunim visas veselīgai dzīvei nepieciešamās barības vielas.

Psilliums (lielās ceļtekas sēklu miza) – tās ir šķīstošas šķiedras, kurām piemīt arī želējošas īpašības, kas absorbē šķidrumu apjomā, kas daudzkārt pārsniedz to svaru. Psilliums ir pazīstams ar savu pozitīvo iedarbību uz gremošanas trakta darbības regulāciju.

Barība satur rauga ß-1,3/1,6-glikānus, kam piemīt spēja sasaistīties ar balto asinsķermenīšu receptoriem, tādējādi stimulējot imūnsistēmu un uzlabojot imūnās atbildes veidošanos.
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • Visu šķirņu kucēm grūsnības un laktācijas periodā ieteicama SPECIFIC™ CPD-S Puppy Small Breed, SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed vai SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds barība.
  • Senioriem suņiem ieteicams izvēlēties kādu no SPECIFIC™ CGD Senior barībām.

SASTĀVS

Cūkgaļa, liellopa gaļa, kukurūza, vistas gaļa, olas, minerālvielas, celulozes pulveris, psilliums, cukurs, rīsi, vitamīni un mikroelementi, raugs (ß-1,3/1,6-glikānu avots).
Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.