Meklēt produktu
Produkta kods: 500001412

F-BIO-W Organic with Chicken 7x100 g

 • Pilnvērtīga ikdienas barība veselīgiem pieaugušiem kaķiem
 • Diabetes mellitus
 • Idiopātiskais cistīts 
Cena: 14.31 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Kvalitatīvi un viegli asimilējami komponenti nodrošina maksimālu barības vielu izmantošanos, vienlaicīgi samazinot izkārnījumu daudzumu.
Kvalitatīvi un viegli asimilējami komponenti
nodrošina pieaugušam kaķim visu, kas nepieciešams veselīgai dzīvei.Vismaz 95% ingredienti ir pārbaudīta un sertificēta organiska produkcija. SPECIFIC™ Organic ir „Austria Bio Garantie” sertifikāts, kuru izsniedz Austrijas organiskās lauksaimniecības un ražošanas kontroles iestāde. 
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA 

 • Kaķiem insulīna atbrīvošanos stimulē, g.k. aminoskābes, glikoze mazāk, tāpēc kaķu barība nedrīkst saturēt daudz ogļhidrātu. SPECIFIC™ Organic barībai ir paaugstināts olbaltumvielu saturs un pazemināts ogļhidrātu saturs, kā rezultātā tā ir lieliski piemērota kaķiem ar cukura diabētu. Jāņem vērā, ka kaķiem ar cukura diabētu, kas tiek ēdināti ar SPECIFIC™ Organic, var samazināties vajadzība pēc insulīna.
 • Kaķiem, ko ēdina ar konservu barību, piem. SPECIFIC™ Organic, palielinās urīna apjoms. Kopā ar kontrolētu urīna skābuma pakāpi tas var labvēlīgi iedarboties uz urīnceļu veselību, tai skaitā kaķiem ar idiopātisko cistītu.
 • SPECIFIC™ Organic pieejamas divas garšas: SPECIFIC™ Organic with Chicken - ar vistu un SPECIFIC™ Organic with Beef - ar liellopa gaļu.
 • SPECIFIC™ Organic var būt kā vienīgā barība, vai to var kombinēt ar atbilstošu SPECIFIC sauso barību.

 • SASTĀVS
  Cūkgaļa* un liellopa gaļa*, vistas gaļa* (14%), rapšu eļļa*, rīsi, minerālvielas, vitamīni un mikroelementi.
  Nesatur mākslīgas krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.
  * pārbaudīta un sertificēta organiska produkcija

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no kaķa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot kaķa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.