Meklēt produktu
Produkta kods: 221012

FCD-L Crystal Prevention Light

 • Atkārtotu struvītu veidošanās profilaksei kaķiem ar lieko svaru un kaķiem vai noslieci uz lieko svaru
 • Jaunu struvītu vai kalcija oksalātu kristālu veidošanās profilaksei
 • Urīnceļu slimību profilaksei kaķiem (tai skaitā idiopātiskais cistīts un urīnceļu nosprostojums) 
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 5.96 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Zems RSS urīna indekss (Relative Super Saturation relatīvais pārsātinājums) – lai samazinātu urīna piesātinājuma pakāpi ar struvītiem un kalcija oksalātiem un radītu šķīdumu ar zemu metastabilitāti, kas mazina jaunu struvītu un kalcija oksalātu kristālu veidošanās risku urīnā.

Barībai ir pazemināts magnija un fosfora saturs (struvītu kristālu komponenti), lai novērstu atkārtotu struvītu kristālu un akmeņu veidošanos.

pH urīna zem 6,4 izšķīdina esošos struvītu kristālus un samazina to atkārtotas rašanās risku.

Kvalitatīvi un viegli asimilējami komponenti nodrošina optimālu barības vielu izmantošanos, vienlaicīgi samazinot izkārnījumu daudzumu. Barības mērenā enerģētiskā vērtība palīdz kaķim saglabāt ideālo svaru.

EPA un DHA – tās ir omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi ietekmē locītavu, ādas un apmatojuna veselību.
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA
 • SPECIFIC™ FCD-L Crystal Prevention barības diennakts normu ieteicams sadalīt 3 vai 4 ēdināšanas reizēs, kā rezultātā mazinās iespējamā urīna pH postprandiālā (pēc ēšanas) paaugstināšanās.
 • Struvītu urolitiāze – tikai viens no daudzajiem urolitiāžu veidiem, kādi sastopami kaķiem. Ārkārtīgi svarīgi noteikt akmeņu veidu urīnpūslī, jo katram veidam var būt nepieciešamas atšķirīga barības stratēģija (skat. urolitiāzes kontroles grafiku nodaļā „SPECIFIC™ barību tehniskā informācija”).
 • Pateicoties īpašajam sastāvam un mērenai enerģētiskajai vērtībai, SPECIFIC™ FCD-L Crystal Prevention barība ir īpaši labi piemērota arī mazkustīgiem kaķiem un kaķiem ar noslieci uz aptaukošanos.
 • Barība satur psilliumu (smilts ceļtekas sēnalas) un biešu izspaidas (biešu mīkstumu), kas veicina kuņģa un zarnu trakta veselību.
 • Atkārtotas urolitiāzes profilaksei, ko izraisa kalcija oksalāta, amonija urāta vai cistīna nogulsnes, ieteicams izmantot SPECIFIC™ FKD/FKW Kidney Support barību.
 • Kaķus ar atkārotu idiopātisko cistītu labāk ēdināt ar konservu barību (SPECIFIC™ FCW Crystal Prevention vai SPECIFIC™ FXW Adult).

NAV IETEICAMA
 • Ja vienlaicīgi tiek lietoti urīnu paskābinoši līdzekļi
 • Kaķēniem līdz 6 mēnešu vecumam un kaķenēm grūsnības vai laktācijas periodā
 • Metaboliskās acidozes un acidozes gadījumā, ko izraisa nieru darbības traucējumi

SASTĀVS
Kukurūzas ciete, kartupeļu olbaltumvielas, kvieši, kukurūzas olbaltumvielas, rīsi, zivju milti, celulozes pulveris, dzīvnieku tauki, olas, minerālvielas, vitamīni un mikroelementi, hidrolizētas rauga olbaltumvielas, metionīns, psilliums, taurīns, biešu izspaidas, jukas ekstrakts, saulespuķu eļļa.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no kaķa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot kaķa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.