Meklēt produktu
Produkta kods: 221022

FDD-HY Food Allergy Management

 • Nelabvēlīgi blakusefekti no barības (barības alerģija un/vai nepanesamība), kā rezultātā radušās ādas un/vai gremošanas trakta problēmas
 • Produktu izslēgšanas metodei, ja diagnosticēta barības alerģija
 • Kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumi, tādi kā caureja, vemšana un meteorisms, kuru iemesls ir malabsorbcija un maldigestija, aizkuņģa dziedzera eksokrīnā nepietiekamība un akūts gastroenterīts
 • Iekaisīga zarnu slimība (inflammatory bowel disease - IBD) 
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 7.20 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Hidrolizētas laša olbaltumvielas, ar molekulāro masu <10 000 daltoni, viegli uzsūcas organismā un ir zems alergēniskums. 

Rīsiem ir zems alergēniskums un tie labi uzsūcas organismā, tāpēc tas ir ideāls hipoalerģisku barību ingredients. Rīsi nesatur glutēnu, tāpēc ir labi piemēroti kaķiem ar glutēna alerģiju vai celiakiju. Patiecoties ļoti kvalitatīviem un viegli asimilējamiem komponentiem, barība ir īpaši labi piemērota pacientiem ar tievo zarnu iekaisumu.Urīna ph zem 6,4
palīdz saglabāt urīnceļu veselību. 
Paaugstinātais cinka, selēna, A, E un B vitamīnu kompleksa saturs palīdz uzturēt ādas un apmatojuma veselību, bet paaugstinātais vitamīnu, mikroelementu un elektrolītu saturs uztur kaķu veselību, kas cieš no kuņģa un zarnu trakta problēmām. 
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA 

 • SPECIFIC™ FDD-HY Food Allergy Management – tā ir sabalansēta pilnvērtīga hipoalerģiska barība, kas satur ierobežotu daudzumu dažādu atšķirīgu komponentu (pamatā – rīsi un hidrolizēts lasis). Barība atbilst ar barības alerģiju sirgstošu kaķēnu un pieaugušu kaķu vajadzībām.
 • Lai novērstu barības alerģijas simptomus, ārkārtīgi svarīgi, lai kaķis neēstu neko citu kā šo hipoalerģisko barību.
 • Lai diagnosticētu barības radītus kaitīgos blakusefektus, par „zelta standarta” metodi tiek uzskatīta produktu izslēgšanas metode, kad dzīvnieks ēd mājas ēdienu, bet pēc tam tiek dots potenciāli provocējošais produkts. Kad ēdināšana ar mājās gatavotu barību nav iespējama, šādu testu iespējams veikt ar SPECIFIC™ FDD-HY Food Allergy Management barību.
 • SPECIFIC™ FDD-HY Food Allergy Management atšķiras no citām barībām ar labu kvalitāti, satur viegli asimilējamus komponentus un paaugstinātu elektrolītu saturu. Tāpēc barība būs īpaši piemērota pacientiem ar kuņģa un zarnu trakta problēmām, kas saistītas ar akūtiem zarnu darbības traucējumiem, maldigestiju un (vai) aizkuņģa dziedzera eksokrīno nepietiekamību.
 • Kaķiem ar kuņģa un zarnu trakta problēmām SPECIFIC™ FDD-HY Food Allergy barības diennakts apjomu ieteicams iedalīt 3-5 barošanas reizēs.
 • Aizkuņģa dziedzera eksokrīno nepietiekamību raksturo ievērojama pankreātisko gremošanas fermentu līmeņa samazināšanās. SPECIFIC™ FDD-HY Food Allergy Management viegli uzsūcas organismā un tāpēc ir ideāla izvēle pacientiem, kas cieš no aizkuņģa dziedzera eksokrīnās nepietiekamības. Tomēr ieteicama arī terapija ar pankreātisko fermentu preparātiem.
 • Psilliums (smilts ceļtekas sēnalas) – tās ir šķīstošas šķiedras, kurām piemīt arī želējošas īpašības, kas absorbē šķidrumu apjomā, kas daudzkārt pārsniedz to svaru. Psilliums ir pazīstams ar savu pozitīvo iedarbību uz gremošanas trakta darbības regulāciju. 

SASTĀVS

Rīsi, rīsu olbaltumvielas, hidrolizētas laša olbaltumvielas, cūku tauki, minerālvielas, celulozes pulveris, vitamīni un mikroelementi, psilliums, taurīns.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.
 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no kaķa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot kaķa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.