Meklēt produktu
Produkta kods: 221032

FGD Senior

Pilnvērtīga ikdienas barība veselīgiem kaķiem (vecākiem par 8 gadiem). 
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 3.91 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Līdzsvarotais olbaltumvielu saturs un mēreni samazinātais fosfora un nātrija saturs mazina slodzi nierēm un veicina nieru funkcijas uzturēšanu senioriem kaķiem. Olbaltumvielas ar augstu bioloģisko vērtību apgādā kaķa organismu ar pietiekamu neaizvietojamo aminoskābju daudzumu.
JAUNUMS! Paaugstināts EPA un DHA saturs. EPA un DHA – tās ir omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi iedarbojas uz ādas un apmatojuma stāvokli un uztur locītavu veselību senioriem kaķiem. Šāds paaugstināts EPA un DHA saturs labvēlīgi iedarbojas uz nieru funkciju, asinsspiedienu un asins lipīdiem.
Mēreni pazeminātais olbaltumvielu un nātrija saturs, paaugstinātais kālija citrāta saturs un urīna pH ~6,6  novērš struvītu veidošanos un labvēlīgi iedarbojas uz urīnceļu veselību. RSS indekss struvītiem <1, kalcija oksalātiem <2,5.

Paaugstinātais šķiedrvielu saturs veicina norītā apmatojuma izvadīšanu ar izkārnījumiem un mazina bezoāru veidošanās risku.

Jukas ekstrakts mazina smirdīgo gāzu veidošanos un izkārnījumu smaku.

 

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • Viegli asimilējamie un sabalansētie komponenti apgādā seniora kaķa organismu ar visām veselīgai dzīvei nepieciešamajām barības vielām.
  • Kvalitatīvās un viegli asimilējamās olbaltumvielas, tauki un ogļhidrāti nodrošina maksimālu barības izmantošanos, vienlaicīgi samazinot izkārnījumu daudzumu.
  • SPECIFIC™ FGD Senior barībai ir augsts A un E vitamīnu saturs, kas nodrošina antioksidantu statusu un iznīcina brīvos radikāļus.
  • SPECIFIC™ FGD Senior satur fruktooligosaharīdus (FOS) un biešu izspaidas – fermentētas šķiedrvielas, kas veicina labvēlīgo baktēriju augšanu loka zarnā, tādējādi uzturot gremošanas trakta veselību.
  • Taurīns – vielmaiņas funkcionēšanai nozīmīga barības viela. Organismam ir nepieciešams taurīns, lai nodrošinātu normālu miokarda darbu, bet paaugstinātais taurīna un L-karnitīna saturs barībā veicina sirds muskuļa veselības uzturēšanu senioriem kaķiem.
  • SPECIFIC™ FGD Senior barībai ir augsts B grupas vitamīnu un kālija saturs, lai kompensētu to pastiprināto izvadīšanu ar urīnu kaķiem, kuru ārstēšanā tiek izmantoti diurētiķi.

NAV IETEICAMA
Kaķēniem un kaķenēm grūsnības vai laktācijas periodā.

SASTĀVS
Kukurūzas ciete, rīsi, kukurūzas olbaltumvielas, cūku tauki, kartupeļu olbaltumvielas, zivju milti, kvieši, celulozes pulveris, olas,  minerālvielas, zivju eļļa, fruktooligosaharīdi, vitamīni un mikroelementi, biešu izspaidas, hidrolizētas zivju olbaltumvielas, taurīns, metionīns, jukas ekstrakts, L-karnitīns.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no kaķa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot kaķa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.