Meklēt produktu
Produkta kods: 222022

FGW Senior 7 x 100 g

Pilnvērtīga ikdienas barība pieaugušiem kaķiem (vecākiem par 8 gadiem).  

 
Cena: 9.16 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Kvalitatīvu olbaltumvielu saturs un mēreni samazinātais fosfora un nātrija saturs samazina slodzi nierēm un veicina nieru funkcijas uzturēšanu senioriem kaķiem. Olbaltumvielas ar augstu bioloģisko vērtību nodrošina kaķim pietiekamu neaizvietojamo aminoskābju daudzumu.
EPA un DHA – tās ir omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi iedarbojas uz senioru kaķu locītavu, ādas un apmatojuma stāvokli. Tāpat paaugstinātais EPA un DHA saturs labvēlīgi iedarbojas, piemēram, uz nierēm, asinsspiedienu un asins lipīdiem.  
Mēreni samazinātais olbaltumvielu un nātrija saturs, paaugstinātais kālija citrāta saturs un urīna pH ~ 6,6 novērš struvītu kristālu veidošanos un labvēlīgi iedarbojas uz urīnceļu veselību.


Psilliums (smilts ceļtekas sēnalas) – tās ir šķīstošas šķiedras, kurām piemīt arī želējošas īpašības, kas absorbē šķidrumu apjomā, kas daudzkārt pārsniedz to svaru. Psilliums ir pazīstams ar savu pozitīvo iedarbību uz gremošanas trakta darbības regulāciju.

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • Viegli asimilējami un sabalansēti komponenti nodrošina senioram kaķim visas veselīgai dzīvei nepieciešamās barības vielas.
  • Kvalitatīvas un viegli asimilējamas olbaltumvielas, tauki un ogļhidrāti nodrošina maksimālu barības vielu izmantošanos, vienlaicīgi samazinot izkārnījumu daudzumu.
  • SPECIFIC™ FGW Senior barībai ir augsts A un E vitamīnu saturs, kas nodrošina antioksidantu statusu un iznīcina brīvos radikāļus.
  • Taurīns – nozīmīgs faktors, kas nepieciešams daudzu vielmaiņas aspektu dēļ. Organismam ir nepieciešams taurīns, lai nodrošinātu normālu miokarda darbu, bet paaugstinātais taurīna un L-karnitīna saturs barībā veicina sirds muskuļa veselību senioriem kaķiem.
  • SPECIFIC™ FGW Senior barībai ir augsts B grupas vitamīnu un kālija saturs, lai kompensētu to paaugstināto izvadīšanu no organisma ar urīnu kaķiem, kuru ārstēšanā tiek izmantoti diurētiķi.

NAV IETEICAMA
Kaķēniem, kaķenēm grūsnības un laktācijas periodā.

SASTĀVS
Cūkgaļa, liellopa gaļa, saulespuķu eļļa, zivju eļļa, zivis, olas, minerālvielas, rīsi, kukurūza, psilliums, vitamīni un mikroelementi, celulozes pulveris, taurīns, L-karnitīns.
Nesatur mākslīgus antioksidantus, krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no kaķa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot kaķa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.