e-veikals
Produkta kods: 221052

FJD Joint Support

  • Pieaugušiem un senioriem kaķiem, kas cieš no osteoartrīta
  • Kaķiem ar noslieci uz osteoartrītu
  • Veselīgiem pieaugušiem un senioriem kaķiem normālai locītavu funkcionēšanai       
Izvēlieties iepakojuma izmēru

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Unikāli augsts omega-3, EPA un DHA taukskābju saturs, kas veicina normālu locītavu funkcionēšanu un kustīgumu.
 
Omega-3 taukskābju saturs tiek nodrošināts, pateicoties zivju eļļai. Tāpēc barība tās satur jau EPA un DHA formā, kas uzreiz sāk savu vērtīgo iedarbību.

Sabalansēta pilnvērtīga barība ar mērenu enerģētisko vērtību, kas veicina optimālā svara saglabāšanu un locītavu veselības uzturēšanu. Barība satur arī L-karnitīnu, kas veicina tauku oksidāciju un muskuļu masas saglabāšanu.

Dabīgais glikozamīns un hondroitīns uztur locītavu veselību. Barība satur lielu daudzumu antioksidantu, kas atbrīvo locītavas no brīvajiem radikāļiem. Mangāns ir proteoglikānu sintēzes kofaktors, un augstais mangāna saturs barībā uztur normālu locītavu funkcionēšanu.

Urīna pH zem 6,4 un zems RSS indekss, tāpēc veicina urīnceļu veselību.
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • Psilliums (smilts ceļtekas sēnalas) – tās ir šķīstošas šķiedras, kurām piemīt arī želējošas īpašības, kas absorbē šķidrumu apjomā, kas daudzkārt pārsniedz to svaru. Psilliums ir pazīstams ar savu pozitīvo iedarbību uz gremošanas trakta darbības regulāciju.
  • Liekais svars rada lielu slodzi uz balsta un kustību sistēmu. Tāpēc svarīgi kontrolēt kaķa svaru un kondīciju, regulējot barības daudzumu, lai sasniegtu un saglabātu ideālo svaru.
  • Taukskābju aizvietošana organisma šūnu membrānās pret EPA un DHA taukskābēm, kuras dzīvnieks saņem no SPECIFIC™ FJD Joint Support barības, prasa laiku. Tāpēc pilnvērtīgs efekts no barības var parādīties pēc 6-12 nedēļām.
  • SPECIFIC™ FJD Joint Support ir speciāli iepakots slāpekļa vidē. Tādēļ barībā saglabājas unikāli augsts EPA un DHA saturs.

NAV IETEICAMA
  • Jauniem, ātri augošiem kaķēniem
  • Kaķenēm grūsnības vai laktācijas periodā

SASTĀVS
Kvieši, kukurūzas olbaltumvielas, zivju eļļa, kartupeļu olbaltumvielas, kukurūza, kukurūzas ciete, olas, rīsi, zivju milti, celulozes pulveris, minerālvielas, vitamīni un mikroelementi, amonija hlorīds, hidrolizētas zivju olbaltumvielas, metionīns, psilliums, hidrolizēti vistas skrimšļi (hodroitīna avots), taurīns, hidrolizētas vēžveidīgo hitīna čaulas (glikozamīna avots), cūku tauki, gurķumētras eļļa, raugs (mannanoligosaharīdu avots), L-karnitīns.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, askrobilpalmitāts, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no kaķa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot kaķa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.