Meklēt produktu
Produkta kods: 221062

FKD Kidney Support

 • Hroniska nieru nepietiekamība
 • Aknu nepietiekamība (izņemot pacientus ar žultsceļu nosprostojumiem)
 • Sirds nepietiekamība, paaugstināts asinsspiediens, tūska
 • Urīnakmeņu slimība (urāti, oksalāti, cistīni) 
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 4.01 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Samazināts fosfora saturs ir nepieciešams, lai novērstu hiperfosfātēmiju un palēninātu nieru nepietiekamības progresēšanu. EPA un DHA – tās ir omega-3 taukskābes, kas palīdz palēnināt nieru nepietiekamības progresēšanu pacientiem ar nieru problēmām. Kaķiem sirds nepietiekamības gadījumā EPA palīdz saglabāt muskuļu masu un apetīti, normālu asinsspiedienu un trombocītu agregāciju.
SPECIFIC™ FKD Kidney Support barībai ir īpaši augsts zivju eļļas saturs un, attiecīgi, EPA un DHA taukskābju saturs.


Samazinātais olbaltumvielu saturs, bet ar augstu bioloģisko vērtību samazina azotēmiju kaķiem ar nieru nepietiekamību. Kaķiem aknu nepietiekamības gadījumā samazina hiperamoniēmijas un aknu encefalopātijas rašanās iespējamību. Olbaltumvielas ar augstu bioloģisko vērtību nodrošina kaķa organisma vajadzības pēc svarīgām aminoskābēm.Pacientiem ar sirds nepietiekamību kā reakcija uz samazināto sirds izmesto asins apjomu ir pazemināta nātrija izvade, kā rezultātā rodas nātrija un ūdens aizture organismā. Zemais nātrija saturs palīdz pārraut noslēgto šķidrumu apmaiņas loku (hipertensija un tūska). Tas ir ārkārtīgi svarīgi kā pacientiem ar nieru un aknu nepietiekamību, tā arī ar sirds nepietiekamību. 

Ierobežotais olbaltumvielu saturs samazina oksalātu, cistīnu un urātu saturu urīnā. Kopā ar urīna sārmaino pH tas novērš kalcija oksalāta kristālu, urātu un cistīnu rašanos urīnā un palīdz saglabāt urīnceļu veselību. Kalcija oksalāta rašanās risks samazinās arī, pateicoties barībā esošajam kālija citrātam
 

PAPILDUS INFORMĀCIJA 

 • SPECIFIC™ FKD Kidney Support ir pazemināts vara saturs, jo pacientiem ar aknu problēmām var būt pasliktināta vara izvadīšana no organisma.
 •  SPECIFIC™ FKD Kidney Support ir paaugstināts kālija saturs, kas palīdz cīnīties ar hipokaliēmiju, kura novērojama kaķiem ar nieru problēmām.
 • Barībai ir augsts ūdenī šķīstošo vitamīnu un kālija saturs, lai kompensētu to izdalīšanos ar urīnu pacientiem ar sirds problēmām, kuru ārstēšanā tiek izmantoti diurētiķi.
 • Sirds muskuļa funkcijas uzturēšanai barībai ir pievienots taurīns un L-karnitīns.
 • SPECIFIC™ FKD Kidney Support barības lieliskās garšas īpašības rada maksimālus priekšnoteikumus, lai nodrošinātu pacienta vajadzības pēc barības vielām pat tad, ja pacientam ir slikta apetīte.
 • SPECIFIC™ FKD Kidney Support tiek speciāli iepakota slāpekļa vidē, tādēļ barībā saglabājas unikāli augsts EPA un DHA saturs. 

NAV IETEICAMA 

 • Kaķēniem un kaķenēm grūsnības vai laktācijas periodā
 • Pacientiem ar žultsvadu nosprostojumu būs labāk piemērota barība ar pazeminātu tauku saturu (piemēram, SPECIFIC™ FRD/FRW Weight Reduction vai SPECIFIC™ FXD Adult).
 • Kaķiem ar struvītu urolitiāzi 

SASTĀVS
Kvieši, kukurūzas ciete, olas, kukurūzas olbaltumvielas, zivju eļļa, cūku tauki, rīsi, celulozes pulveris, kartupeļu ciete, minerālvielas, vitamīni un mikroelementi, Antarktīdas krils, zivju milti, hidrolizētas zivju olbaltumvielas, amonija hlorīds, taurīns, psilliums, trikālija citrāts, triptofāns, lizīns, L-karnitīns.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts, askorbilpalmitāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.


ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no kaķa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot kaķa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.