e-veikals
Produkta kods: 221112

FRD Weight Reduction

 • Liekais svars
 • Diabetes mellitus
 • Kolīts, hroniska caureja, aizcietējumi
 • Hiperlipidēmija
 • Žultsceļu nosprostojums 
Izvēlieties iepakojuma izmēru
Cena: 4.79 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS

Zemais tauku un augstais šķiedrvielu saturs nodrošina barībā zemu enerģētisko vērtību. Tādēļ pat svara samazināšanas periodā dzīvnieks drīkst saņemt apjoma ziņā lielu barības daudzumu, kas nodrošina sāta sajūtu.
Urīna pH zem 6,4 uzlabo urīnceļu veselību.
Omega-3 taukskābes labvēlīgi iedarbojas uz ādu un apmatojumu. Omega-3 taukskābes palīdz kaķiem ar lieko svaru saglabāt optimālu locītavu kustīgumu.
Lēni šķīstošie ogļhidrāti un augstais šķiedrvielu saturs veicina pakāpenisku glikozes izdalīšanos no barības, tādēļ barība ir labi piemērota pacientiem ar cukura diabētu.
Salīdzinoši augstais olbaltumvielu saturs nodrošina muskuļu masas saglabāšanos un palīdz apmierināt kaķa apetīti svara samazināšanas periodā. L-karnitīns piedalās taukskābju transportēšanā uz mitohondrijiem un veicina tauku oksidāciju un muskuļaudu saglabāšanos.

PAPILDUS INFORMĀCIJA
 • Lai sasniegtu labus svara samazināšanas rezultātus, ārkārtīgi svarīgi, lai dzīvnieka īpašnieks būtu motivēts atrisināt problēmu, un kaķis ēstu tikai SPECIFIC™ FRD/FRW Weight Reduction barību. Ja saimniekam kādreiz gribas mazliet „palutināt” kaķi, ieteicama SPECIFIC™ FRD/FRW Weight Reduction barība.
 • Kad sasniegts ideālais svars, svarīgi turpināt regulāru kaķa svara kontroli un nepieciešamības gadījumā regulēt barības normu.
 • Lielākā daļa cukura diabēta ārstēšanas shēmu rekomendē barības diennakts devu sadalīt divās uzņemšanas reizēs. Ēdināšanas laiks parasti atkarīgs no konkrētā pacienta insulīna aktivitātes.
 • SPECIFIC™ FRD/FRW Weight Reduction barībā ir paaugstināts šķīstošo un nešķīstošo šķiedrvielu saturs, kas uzlabo gremošanas trakta motilitāti un kuņģa un zarnu trakta veselību.
 • Pateicoties zemajam tauku saturam, SPECIFIC™ FRD/FRW Weight Reduction barība ir labi piemērota hiperlipidēmijas un žultsceļu nosprostojuma gadījumā.
 • Tā kā SPECIFIC™ FRD/FRW Weight Reduction barība parasti tiek dota dzīvniekam ierobežotā daudzumā, tad barībā ir mazliet paaugstināts minerālvielu un taukos šķīstošo vitamīnu saturs.

NAV IETEICAMA
Kaķēniem un kaķenēm grūsnības vai laktācijas periodā, jo tad daudz augstākas organisma enerģētiskās vajadzības.

SASTĀVS
Kukurūzas olbaltumvielas, celulozes pulveris, kvieši, rīsi, kartupeļu olbaltumvielas, zivju milti, auzas, minerālvielas, olas, dzīvnieku tauki, amonija hlorīds, hidrolizētas zivju olbaltumvielas, vitamīni un mikroelementi, metionīns, kukurūza, taurīns, L-karnitīns.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no kaķa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot kaķa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.