Meklēt produktu
Produkta kods: 12001309

FRW Weight Reduction 7 x 100 g

 • Liekais svars
 • Diabetes mellitus
 • Kolīts, hroniska caureja, aizcietējumi
 • Hiperlipidēmija
 • Žultsceļu nosprostojums 
Cena: 9.33 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Zemais tauku un augstais šķiedrvielu saturs nodrošina zemu enerģētisko vērtību. Tādēļ pat svara samazināšanas periodā dzīvnieks var saņemt apjoma ziņā lielu šīs barības daudzumu, kas sniegs kaķim sāta sajūtu, bez aptaukošanās riska.
 Omega-3 taukskābes labvēlīgi iedarbojas uz ādu un apmatojumu. Tāpat omega-3 taukskābes palīdz kaķiem ar lieko svaru saglabāt normālu locītavu kustīgumu.  
Lēni šķīstošie ogļhidrāti un augstais šķiedrvielu saturs veicina pakāpenisku glikozes izdalīšanos, tādēļ barība ir labi piemērota pacientiem ar cukura diabētu.
Salīdzinoši augstais olbaltumvielu saturs nodrošina muskuļu masas saglabāšanos un palīdz apmierināt kaķa apetīti arī svara samazināšanas periodā. L-karnitīns piedalās taukskābju transportēšanā uz mitohondrijiem un veicina tauku oksidāciju un muskuļaudu saglabāšanos.

PAPILDUS INFORMĀCIJA
 • Lai sasniegtu labus svara samazināšanas rezultātus, ārkārtīgi svarīgi, lai īpašnieks būtu patiesi motivēts atrisināt problēmu un kaķis saņemtu tikai SPECIFIC™ FRD/FRW Weight Reduction barību.
 • Kad sasniegts ideālais svars, svarīgi turpināt regulāri kontrolēt kaķa svaru un nepieciešamības gadījumā regulēt barības normu.
 • Lielākā daļa cukura diabēta ārstēšanas shēmu rekomendē iedalīt barības diennakts devu divās uzņemšanas reizēs. Ēdināšanas laiks parasti atkarīgs no konkrētā pacienta insulīna aktivitātes.
 • SPECIFIC™ FRD/FRW Weight Reduction barībai ir paaugstināts šķīstošo un nešķīstošo šķiedrvielu saturs, kas uzlabo gremošanas trakta motilitāti un kuņģa un zarnu trakta veselību.
 • Pateicoties zemajam tauku saturam, SPECIFIC™ FRD/FRW Weight Reduction barība ir labi piemērota hiperlipidēmijas un žultsceļu nosprostojuma gadījumā.
 • Tā kā SPECIFIC™ FRD/FRW Weight Reduction barība parasti tiek dota dzīvniekam ierobežotā daudzumā, tad barībai ir mazliet paaugstināts minerālvielu un taukos šķīstošo vitamīnu saturs.

NAV IETEICAMA
Kaķēniem un kaķenēm grūsnības vai laktācijas periodā, jo tad ir daudz augstākas enerģētiskās vajadzības.

SASTĀVS
Cūkgaļa, zivis, celulozes pulveris, kukurūza, olas, rīsi, psilliums, minerālvielas, vitamīni un mikroelementi, taurīns, L-karnitīns.
Nesatur mākslīgus antioksidantus, krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no kaķa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot kaķa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.