Meklēt produktu

FSD Struvite Dissolution

Barība struvītu akmeņu šķīdināšanai urīnpūslī, īslaicīgai lietošanai.  
Prece šobrīd nav pieejama
SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS
Barībai ir pazemināts magnija un fosfora saturs (struvītu kristālu komponenti), lai šķīdinātu struvītu urolītus un novērstu atkārtotu struvītu kristālu un akmeņu veidošanos urīnpūslī.

Urīna pH, kas ir zemāks par 6,0-6,3, izšķīdina esošos struvītu kristālus un novērš to atkārtotu rašanos.
Paaugstinātais nātrija saturs rosina kaķi vairāk dzert. Tas veicina minerālvielu koncentrācijas samazināšanos urīnā un biežāku urinēšanu.

EPA un DHA – tās ir omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi iedarbojas uz ādas, apmatojuma un locītavu veselību.

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • SPECIFIC™ FSD Struvite Dissolution diennakts devu ieteicams sadalīt 3-4 ēdināšanas reizēs, lai novērstu urīna pH postprandiālo paaugstināšanos.
  • Kad struvītu akmeņi izšķīst (parasti 1-2 mēnešu laikā), kaķi ir jāsāk ēdināt ar SPECIFIC™ FCD/FCW Crystal Prevention vai SPECIFIC™ FCD-L Crystal Prevention Light barību struvītu atkārtotas rašanās profilaksei.
  • Kaķus ar atkārtotu struvītu urolitiāzi labāk ēdināt ar konservu barību, jo kaķi, kas ēd konservu barību, uzņem vairāk ūdeni. Rezultātā palielinās urīna apjoms, urīnā samazinās minerālvielu koncentrācija un ir biežāka vajadzība urinēt.
  • Lai arī kaķiem visai bieži sastopami akmeņi urīnpūslī, kurus veido magnija – amonija fosfāta kristāli (struvītu kristāli), nedrīkst pieņemt, ka tie ir vienādi visu urolitiāžu gadījumos. Ārkārtīgi svarīgi noteikt urolītu tipu, jo katram tipam tiek izmantota citāda barības stratēģija.

NAV IETEICAMA
  • Urolitiāzes gadījumā, ko izraisījuši kalcija oksalāta, amonija urāta vai cistīna kristāli.
  • Vienlaicīgi lietojot urīnu paskābinošus līdzekļus.
  • Acidozes gadījumā, kas radusies metabolisku vai nieru traucējumu dēļ.
  • Sirds nepietiekamības, augsta asinsspiediena un tūskas gadījumā.
  • Kaķēniem un kaķenēm grūsnības vai laktācijas periodā.

SASTĀVS
Olas, kukurūza, cūku tauki, kukurūzas ciete, kartupeļu ciete, rīsi, zivju milti, minerālvielas, kvieši, celulozes pulveris, hidrolizētas zivju olbaltumvielas, vitamīni un mikroelementi, amonija hlorīds, zivju eļļa, metionīns, taurīns.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no kaķa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot kaķa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.