Meklēt produktu
Produkta kods: 222092

FSW Struvite Dissolution 7 x 100 g

Barība struvītu akmeņu izšķīdināšanai urīnpūslī, īslaicīgai lietošanai. 
Cena: 9.33 €

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Barībai ir pazemināts magnija un fosfora saturs (struvītu kristālu komponenti), lai izšķīdinātu struvītu urolītus un novērstu atkārtotu struvītu kristālu un akmeņu veidošanos urīnpūslī.

pH urīna zem 6,0-6,3 izšķīdina esošos struvītu kristālus un samazina to atkārtotas rašanās risku.
Paaugstinātais nātrija saturs stimulē kaķus vairāk dzert. Tas veicina minerālu koncentrācijas samazināšanos urīnā un daudz biežāku urinēšanu.

EPA un DHA - ir omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi ietekmē locītavu, ādas un apmatojuma veselību.

PAPILDUS INFORMĀCIJA
  • SPECIFIC™ FSW Struvite Dissolution diennakts normu ieteicams sadalīt 3 vai 4 uzņemšanas reizēs, kā rezultātā minimizējas iespējamā urīna pH postprandiālā paaugstināšanās.
  • Kad struvītu akmeņi izšķīst (parasti 1-2 mēnešu laikā), kaķis ir jāsāk ēdināt ar SPECIFIC™ FCD/FCW Crystal Prevention vai SPECIFIC™ FCD-L Crystal Prevention Light barību atkārtotai struvītu profilaksei.
  • Kaķus ar atkārotu struvītu urolitiāzi labāk ēdināt ar konservu barību, jo kaķi, kas ēd konservu barību, uzņem vairāk ūdeni. Tā rezultātā palielinās urīna apjoms, urīnā samazinās minerālvielu daudzums un urinēšana ir biežāka.
  • Kaut arī akmeņi urīnpūslī, kurus veido magnija – amonija fosfāta kristāli (struvītu kristāli), kaķiem ir bieži sastopami, nedrīkst uzskatīt, ka tie ir iemesls visos urolitiāžu gadījumos. Ārkārtīgi svarīgi noteikt urolītu tipu, jo katram tipam tiek izmantotas atšķirīgas ēdināšanas stratēģijas (skat. urolitiāzes kontroles grafiku nodaļā „SPECIFIC™ barību tehniskā informācija”).

NAV IETEICAMA
  • Urolitiāzes gadījumā, ko izraisījušas kalcija oksalāta, amonija urāta vai cistīna nogulsnes
  • Ja vienlaicīgi tiek lietoti urīnu paskābinoši līdzekļi
  • Metaboliskās acidozes un acidozes gadījumā, ko izraisījuši nieru darbības traucējumi
  • Sirds nepietiekamības, augsta asinsspiediena un tūskas gadījumā
  • Kaķēniem un kaķenēm grūsnības vai laktācijas periodā

SASTĀVS
Cūkgaļa, liellopu gaļa, zivis, kukurūza, saulespuķu eļļa, olas, minerālvielas, zivju eļļa, raugs, amonija hlorīds, rīsi, celulozes pulveris, psilliums, vitamīni un mikroelementi, taurīns.
Nesatur mākslīgus antioksidantus, krāsvielas, aromatizētājus un garšas piedevas. 

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no kaķa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot kaķa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.