Pieaugušiem kaķiem

Pilnvērtīga dzīve

Jūsu kaķa labsajūta, aktivitāte un veselība ir atkarīga no kvalitatīvas barības un pareizas ēdināšanas. Barībai, ar kuru Jūs ēdinat savu kaķi, ir liela nozīme. Pareiza barības izvēle ļoti ietekmēs Jūsu mīluļa veselību un dzīves ilgumu.


Jutīgi dzīvnieki

Kaķi ir ļoti jutīgi barības izvēlē; tai jābūt garšīgai un viegli sagremojamai.

Pieauguša kaķa ēdināšana

SPECIFIC™ Adult barība pilnībā apgādā 1-8 gadus veca kaķa organismu ar visām nepieciešamajām barības vielām. Sabalansēta barība, kas ražota no kvalitatīvam izejvielām, palīdzēs jūsu mīlulim būt labā formā un saglabāt veselību.

 

Jo jūs mīlat savu kaķi!

 


 

SPECIFIC™ Adult pieejama kā sausā barība un barība konservos.

Kaloriju daudzums ir svarīgs!

Kastrēti/sterilizēti un mājas kaķi (kas neiet ārā) patērē daudz mazāk enerģijas, tāpēc tiem augstāks liekā svara risks.

Sabalansēta barība palīdz kontrolēt uzņemtās barības enerģētisko vērtību, tāpēc vieglāk uzturēt teicamu ķermeņa svaru un labu veselību. 
 

Rūpes un uzmanība

Pareiza ēdināšana ir ļoti svarīga. Regulāri sveriet savu kaķi (piemēram, vienu reizi mēnesī) un regulējiet barības porciju, atkarībā no tā, kā ir mainījies kaķa svars.

Urīnceļu slimības

Kristālu un akmeņu veidošanās urīnceļos ir visai izplatīta kaķu veselības problēma. Akmentiņi var nosprostot urīnvadus, tiek traucēta urīna izvadīšana, bet tas izraisa sāpes un rada briesmas dzīvībai. No problēmas var izvairīties, ja uztur pareizu minerālvielu līdzsvaru.

Bezoāru veidošanās

Laizot kažociņu, kaķis norij matiņus. Tie mēdz uzkrāties kuņģī un zarnu traktā savelties, izveidojot "matu kamolus", ko medicīnā sauc par bezoāriem.  Lielākā daļa kaķu, šos matu kamoliņus vienkārši atvemj, taču dažām kaķu šķirnēm (īpaši garspalvainajām) bezoāri var izraisīt nopietnus gremošanas traucējumus. Bezoāru izvades problēmu var kontrolēt, palielinot šķiedrvielu saturu barībā.   

Īpašas vajadzības

Ja jūsu kaķim ir īpašas vajadzības vai kāda saslimšana (tai skaitā urīnceļu veselības problēmas), konsultējieties ar veterinārārstu un izlemiet par SPECIFIC™ īpašās kaķu barības lietošanas iespējām.