Meklēt produktu
Produkta kods: 500001410

LUNCH 7 x 100 g

Cena: 7.62 €

Lunch

Ja jūsu suns ir ļoti aktīvs vai jums pieder darba suns, jūs noteikti zināt, ka viņa vajadzības atšķiras no citu suņu vajadzībām. 
SPECIFIC™ Active Wet Dog barība ir vienlīdz brīnišķīgs gardums un barība suņiem, kam paaugstināts aktivitātes līmenis. Šī barība ieteicama aktīviem, sporta, darba vai medību suņiem. Izgatavota no augstas klases komponentiem, šī barība palīdzēs saglabāt aktīvu un veselīgu dzīvi jūsu mīluļiem. Šī bagātīgā konservētā barība ir ar augstu enerģētisko vērtību, satur veselīgos taukus un ir radīta, lai apgādātu pat visaktīvāko suņu organismu ar nepieciešamo kaloriju daudzumu, kas nepieciešamas paaugstinātas slodzes laikā. 
Barība konservos. Garšīga pastēte ļoti aktīviem un/vai novājinātiem suņiem atveseļošanās veicināšanai.    


Kāpēc izvēlēties Lunch?

  • Augsta enerģētiskā vērtība un paaugstināts tauku saturs apgādās jūsu aktīvo suni ar papildenerģiju.  
  • Barības komponenti ir viegli sagremojami, tādēļ ir pārliecība, ka barības vielas tiks izmantotas pilnībā.
  • Sastāvs papildināts ar C vitamīnu, nolūkā paātrināt muskuļu atjaunošanos to traumēšanas gadījumā treniņu laikā. Barībā augsts Omega-3 līmenis (no zivju muskulatūras), kas uzlabo ādas, apmatojuma un locītavu veselību.
  • Imunitātes spēcināšana – rauga beta glikāni stimulējoši iedarbojas uz imūnsistēmu.  

ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot dzīvnieka kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.