Privātuma politika
SPECIFIC.lv uzņemas pilnu atbildību par katra klienta privātumu un dara visu nepieciešamo, lai informācija, kuru saņemam no klientiem, būtu aizsargāta. Privātuma politika ir izstrādāta, lai Jūs labāk saprastu, kā tieši mēs aizsargājam Jūsu datus, un - kā rūpējamies par tiem. Mums Jūsu privātums ir ļoti svarīgs! Šī privātuma politika ir atjaunota datumā, kas norādīts šīs lapas apakšā.

Personīgā informācija, ko ievāc SPECIFIC.lv, un tās izmantošanas mērķi.

SPECIFIC.lv ievāc informāciju no apmeklētājiem, kuri mājas lapā veic pasūtījumus. Personīgā informācija tiek ievākta tikai un vienīgi, lai mēs spētu izpildīt Jūsu pasūtījumu un nepieciešamības gadījumā sazināties ar Jums. Svarīgi – nav un nevar būt nosacījumi, pie kuriem šī informācija tiktu nodota trešajām personām. Respektīvi, SPECIFIC.lv nepārdod, nenomā vai neaizdod tās rīcībā esošos sarakstus vai klientu kontaktu sarakstus (vai datus par šiem klientiem) trešajām personām.

Ja Jūs esat SPECIFIC.lv sniedzis savu kontaktinformāciju, tai skaitā personīgos datus, mēs varam šo informāciju izmantot, lai sazinātos ar Jums caur e-pastu, pastu vai telefonu (vai citu veidu). Iespējams, ka sazināšanās ar Jums varētu būt saistīta ar mārketinga mērķiem.
Sīkdatnes (cookies), un to izmantošana.

Kas ir “cookies”? Sīkdatnes ir nelielas informācijas daudzums, kas tiek saglabāts Jūsu datora pārlūkprogrammā vai Jūsu mobilajā ierīcē. Šī privātuma politika attiecas uz sīkdatnēm un tām līdzīgām tehnoloģijām.

Mūsu mājas lapā tiek lietotas šādas sīkdatnes:
  • Tehniskās sīkdatnes: Mēs cenšamies piedāvāt saviem lietotājiem attīstītu un lietotājiem draudzīgu mājas lapu, kas automātiski pielāgojas lietotāju vajadzībām un vēlmēm. Minētā mērķa sasniegšanai mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes, lai jums rādītu SPECIFIC.lv mājas lapu, lai tā pareizi darbotos. Proti, šīs sīkdatnes ir obligāti nepieciešamas šīs mājas lapas atbilstošai funkcionēšanai.
  • Funkcionālās sīkdatnes: Mēs izmantojam arī funkcionālas sīkdatnes, lai atcerētos Jūsu izvēles un, lai palīdzētu Jums izmantot mūsu mājas lapu pēc iespējas produktīvāk, piemēram, atceroties Jūs interesējošo informāciju. Funkcionālās sīkdatnes nav obligāti nepieciešamas mūsu mājas lapas atbilstošai funkcionēšanai, tomēr Jums - kā lietotājam - tās ir papildu noderīgas, jo viņas uzlabo Jūsu lietotāja pieredzi.
  • Analītiskās sīkdatnes: Šīs sīkdatnes mēs izmantojam, lai gūtu ieskatu: 1) par to kā SPECIFIC.lv lietotāji izmanto mājas lapu;  2) lai uzzinātu, kas darbojas un, kas nedarbojas; 3) lai optimizētu un uzlabotu mājaslapu; 4) lai nodrošinātu, ka lietotājiem mūsu piedāvātā informācija joprojām ir atbilstoša. SPECIFIC.lv reģistrē tādus datus kā Jūsu skatītās mājas lapas, Jūsu attiecinātās / iziešanas lapas, no kurām Jūs atnācāt un, kur Jūs beidzāt skatīties, Jūsu izmantotās platformas veids, informācija par datumu/, informācija par Jūsu datora peles klikšķu skaitu attiecīgajā lapā, peles kustībām, ritināšanas kustībām, Jūsu izmantotajiem meklēšanas vārdiem un tekstu, ko Jūs rakstāt mājas lapas izmantošanas laikā. SPECIFIC.lv izmanto analītiskās sīkdatnes arī tās reklāmas kampaņās tiešsaistē, lai uzzinātu, kā lietotāji izmanto mājas lapu pēc tam, kad tiešsaistē ir redzējuši SPECIFIC.lv reklāmu.
  • Reklāmas sīkdatnes: SPECIFIC.lv izmanto gan savas, gan trešo pušu sīkdatnes, lai parādītu Jums personalizētas reklāmas SPECIFIC.lv un citās mājas lapās. 
Izmaiņas privātuma politikā

SPECIFIC.lv patur tiesības pārrakstīt vai modificēt privātuma politiku, kā arī jebkuru citu informāciju, kas atrodama šajā mājas lapā, atjauninot saturu attiecīgajās sadaļās. Lietojot šo mājas lapu, Jūs piekrītat visiem noteikumiem un tajos veiktām izmaiņām. Jebkāda veida izmaiņas SPECIFIC.lv privātuma politikā tiks publicētas šajā sadaļā. Aicinām Jūs šo sadaļu pārbaudīt regulāri! 

Ja Jums rodas kādi jautājumi, kas saistīti ar privātuma politiku, lūdzu sazinieties ar mums: office@dimelaveta.lv

Pēdējās izmaiņas veiktas: 2019. gada 24.maijā.