Svara korekcija kaķim

Jūsu kaķim ir liekais svars? Sāciet rūpēties par svara mazināšanu jau šodien!

Svara samazināšanas pamatā ir atbilstošas barības un korektas devas izvēle. Palīdziet savam mīlulim atgūt formu saskaņā ar SPECIFIC™ svara samazināšanas programmas ieteikumiem!

1. solis

Svēršanās un svara samazināšanas programmas sastādīšana:

Vispirms kaķi nosver un nosaka nepieciešamo kaloriju daudzumu, kas jāuzņem dzīvniekam, lai svara mazināšanas process būtu nekaitīgs veselībai. Mēs iesakam pilnvērtīgu sauso barību Weight Reduction svara mazināšanai, pieejama sausā barība un konservi.
 

2. solis

Svara samazināšana:

Šajā posmā tiek uzsākta pakāpeniska svara samazināšana. Kaķi regulāri nosver un atbilstoši svara izmaiņām koriģē barības devu. Tā iesējams panākt stabilu, veselībai nekaitīgu svara samazināšanos.

3. solis

Svara uzturēšana:

Kad sasniegts ideālais svars, svarīgi to noturēt! Šajā gadījumā prātīga izvēle svara saglabāšanai ir barība pieaugušiem kaķiem Adult.

Kurš teicis, ka mans kaķis ir par resnu?

Liekā svara problēma ir daudziem kaķiem

Jūs neesat vienīgie! Pētījumos noskaidrots, ka 25-45% kaķu ir liekais svars. Liekā svara dēļ var sākties vai saasināties tādas nopietnas saslimšanas kā:

  • Diabēts
  • Urīnakmeņu slimība
  • Sirds slimības
  • Locītavu slimības

Paši svarīgākie nosacījumi labas formas atgūšanā ir atbilstoša barība atbilstošā daudzumā (kā ieteicis veterinārārsts) un aktīvas kustības.


 

Vai svara zaudēšana nenovājinās kaķa organismu?

Viens no biežāk sastopamajiem kļūdainajiem pieņēmumiem ir uzskats, ka kaķis novājēšanas periodā cieš no diskomforta nepietiekamas ēdināšanas dēļ. Patiesībā barība Weight Reduction ir ļoti garšīga un noteikti patiks jūsu kaķim. Neskatoties uz to, ka barībā ir samazināts tauku un kaloriju saturs, jūsu kaķis jutīsies labi.
 

Liekā svara problēma

Novērots, ka kaķu īpašniekiem pieņemt lēmumu par svara samazināšanu viņu mīlulim ir samērā grūti, tāpēc cilvēki izvairās par šo iespēju runāt ar speciālistu. Patiesībā tas nav nekas sarežģīts.

Svara samazināšanas process var pat uzlabot jūsu attiecības ar kaķi. Tagad pavadīsiet vairāk laikā kopā, rotaļāsieties. Svara samazināšanas laikā jūs noteikti atklāsiet, ka jūsu kaķis ir kļuvis daudz aktīvāks un dzīvespriecīgāks.Konsultējieties ar veterinārārstu

Svara samazināšanas programmu palīdzēs sastādīt veterinārārsts. Viņš ieteiks, kā pareizi aprēķināt nepieciešamo dienas devu, ņemot vērā dzīvnieka izmēru, aktivitātes līmeni un mērķa svaru. Parasti šim nolūkam veterinārās klīnikas speciālisti izmanto SPECIFIC™ Weight Management programmu.

Sāciet svara samazināšanu tūlīt!

Svara samazināšanas pamatā ir atbilstošas barības un korektas devas izvēle. Ne mazāk svarīga loma ir ikdienas fiziskajām aktivitātēm. Šeit jūs variet iepazīties ar mūsu ieteikumiem..

Tas ir vienkārši! Noslēpuma atslēga — porcijas svars.

Ja kaķis dienas laikā apēd vairāk nekā ieteikts un papildus saņem kārumus un cilvēku ēdienu, viņš uzņem par daudz kaloriju. Liekās kalorijas uzkrājas organismā kā tauku rezerve. Iespējams, ka aptaukošanos nepamanīsiet uzreiz, taču visai drīz ievērosiet tās sekas. Atcerieties, ka pārēšanās nav vēlama jūsu kaķim, bet lieki izdevumi - naudas makam.

Kad noteikti jāapmeklē veterinārārsts?

Novājēšana vai pieņemšanās svarā var norādīt uz dažādām saslimšanām. Noteikti konsultējieties ar veterinārārstu, ja savam kaķim novērojat kādu no šiem simptomiem:

•   Pēkšņa novājēšana vai pieņemšanās svarā
•   Vemšana
•   Caureja
•   Aizcietējums
•   Atteikšanās no barības ilgāk par 48 stundām

Rotaļājieties kopā!

Svara samazināšanas programma jūsu kaķim aizsāks ceļu uz laimīgāku un veselīgāku dzīvi. Baudiet kopā būšanas prieku rotaļājoties ar savu mīluli!