Ja sunim ir problēmas ar locītavām

Ja sunim ir locītavu problēmas?

 1. Turpiniet izpildīt veterinārārsta norādījumus un lietot zāles pat tad, ja liekas, ka slimības simptomi ir  izzuduši. 
 2. Ja sunim sāp locītavas, viņš ir mazāk aktīvs, un tādēļ viņam jāēd mazkaloriju, jeb "liesāka" barība.
 3. Pārbaudiet sava mīluļa ēdienkarti. Liekais svars — tā ir papildus slodze slimajām locītavām.
 4. Ja sunim ir liekais svars un locītavu problēmas, iesakām izmēģināt mūsu Weight Reduction korektas svara samazināšanas programmu, kas palīdzēs novērst locītavu problēmas caur svara samazināšanu. 
 5. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, speciālo barību, kas bagātināta ar zivju eļļu, piemēram, Joint Support, ir jālieto vismaz 8-10 nedēļas.
 6. Stingri ievērojiet veterinārārsta ieteikumus arī attiecībā uz dzīvnieka ēdināšanu. Nedodiet neko citu, kā arī nepārsniedziet norādīto barības devu! Izvairieties no kalorijām bagātu kārumu došanas sunim. Dzīvnieku var iepriecināt ar veselīgiem mazkaloriju kārumiem Healthy Treats, kuri satur daudz veselīgu šķiedrvielu.
 7. Ja veterinārārsts ieteicis kādu noteiktu barību, piemēram Joint Support, barības nomaiņu veiciet pakāpeniski, 4-7 dienu laikā. Vislabākais paņēmiens — pakāpeniski, nepalielinot porcijas kopējo svaru, pievienot esošajai barībai jauno, līdz iepriekšējā barība aizstāta pilnībā.
 8. Svarīgi, lai visi ģimenes locekļi izprastu, cik nepieciešama ir ārstēšana. Vienojieties par to, ka sunim turpmāk nedosiet neko citu, kā vien ārsta nozīmēto diētisko barību. 
 9. Pārliecinieties, ka sunim vienmēr pieejams svaigs dzeramais ūdens.
 10. Ja sunim ir problēmas ar locītavu veselību, ļoti svarīga regulāra, bet saaudzējoša fiziskā slodze. Viegla slodze palīdz locītavām un muskuļiem būt labā formā.    
 11. Iekārtojiet dzīvniekam ērtu guļvietu. Lielo šķirņu suņiem vieglāk apgulties un piecelties, ja guļvieta atrodas nedaudz augstāk par grīdu.