Suņu ēdināšanas ieteikumi

Suņu ēdināšanas ieteikumi

8 vērtīgi padomi:

 1. SPECIFIC™ barība suņiem ir pilnvērtīga, sabalansēta barība, kura apgādā dzīvnieka organismu ar visām nepieciešamajām barības vielām.
 2. Ievērojiet veterinārārsta ieteikumus. 
 3. Dienas devu sadaliet mazākās porcijās, tā lai dienas laikā būtu ne mazāk kā divas maltītes (ja vien veterinārārsts nav ieteicis citādi).
 4. Cilvēku pārtika bieži vien ir par sāļu un par treknu, tāpēc var izraisīt veselības traucējumus suņiem. Neko nedotiet no sava galda!
 5. Pārliecinieties, ka sunim vienmēr brīvi pieejams svaigs dzeramais ūdens.
 6. Sekojiet sava suņa veselībai un pašsajūtai. Konsultējieties ar veterinārārstu, ja uzskatāt, ka barība, kuru ēd jūsu suns šobrīd, ir jāmaina. 
 7. Regulāri nosveriet suni, lai vajadzības gadījumā koriģētu barības daudzumu atbilstoši dzīvnieka svaram.
 8. Noteikti sazinieties ar veterinārārstu, ja novērojat straujas dzīvnieka svara izmaiņas, vemšanu, caureju, vai aizcietējumu, kā arī tad, ja suns atsakās no barības ilgāk par 48 stundām. 

Sauso barību vai konservus?

Lielākā daļa SPECIFIC™ barības ir pieejama sausā veidā un konservos. Sausā barība parasti ir ekonomiskāka un nodrošina iespēju sunim grauzt barības graudiņus, kas ir dabisks barības uzņemšanas veids šiem dzīvniekiem. Konservi (pastēte) ir garšīga sausās barības alternatīva.  Pastēti drīkst dot katru dienu, svētkos, vai izmantot kā sausās barības papildinājumu. Pastētes konsistence un mitruma saturs (70-80%) palīdz uzturēt teicamu urīnceļu veselību. Konservu iepakojums ir ērti atverams. Iesāktu kārbiņu dažas dienas drīkst uzglabāt ledusskapī. Pirms pasniegšanas sunim, atdzesēto pastēti uzsilda līdz istabas temperatūrai.

Iepazīstiniet savu mīluli ar SPECIFIC™ garšīgo barību!

SPECIFIC™ barība ir ļoti garšīga un lielākai daļai suņu iegaršojas no pirmās dienas. Taču jāatzīst, ka suns ne vienmēr akceptē izmaiņas, jo īpaši slimību laikā, kad ir slikta apetīte. Daži ieteikumi, kā pieradināt suni pie jaunas barības:
 • 7-10 dienas pievienojiet (iemaisiet) jauno barību barībā, kuru līdz šim ēda jūsu suns. Pakāpeniski palieliniet jaunās barības daudzumu, samazinot iepriekšējo.
 • SPECIFIC™ sauso barību var dot tāpat vai pievienojot nedaudz silta ūdens. 
 • Konservus (pastēti) ieteicams nedaudz uzsildīt (līdz ķermeņa T°). 

Barības izvēlei ir nozīme!

Teiciens "tu esi tas, ko tu ēd" lielā mērā attiecas arī uz suņiem. Barības kvalitāte un sastāvs ir ļoti svarīgi. Mēs garantējam, ka SPECIFIC™ barība ir veselīga un nav kaitīga jūsu mīlulim. 

Barība, kas piemērota tieši jūsu sunim.

Lai atrastu savam sunim piemērotāko barību, izmantojiet mūsu preču meklētāju, kurā būs jānorāda vecums, svars un dzīvnieka veselības stāvoklis. SPECIFIC™ barība pieejama tikai veterinārajās klīnikās, lai iegādājoties barību jūs vienmēr saņemtu vislabākos profesionāļu ieteikums.