Svara korekcija sunim

Jūsu sunim ir liekais svars? Sāciet rūpēties par svara mazināšanu jau šodien!

Svara samazināšanas pamatā ir atbilstošas barības un korektas devas izvēle. Palīdziet savam mīlulim atgūt formu saskaņā ar SPECIFIC™ svara samazināšanas programmas ieteikumiem!

1. solis

Svēršanās un svara samazināšanas programmas sastādīšana:

Vispirms suni nosver un nosaka nepieciešamo kaloriju daudzumu, kas jāuzņem dzīvniekam. lai svara mazināšanas process būtu nekaitīgs veselībai. Mēs iesakam pilnvērtīgu sauso barību Weight Reduction svara mazināšanai, pieejama sausā barība un konservi.

2. solis

Svara samazināšana:

Šajā posmā tiek uzsākta pakāpeniska svara samazināšana. Suni regulāri nosver un atbilstoši svara izmaiņām koriģē barības devu. Tā iesējams panākt stabilu, veselībai nekaitīgu svara samazināšanos.

3. solis

Svara uzturēšana:

Kad sasniegts ideālais svars, svarīgi to noturēt! Šajā gadījumā prātīga izvēle svara saglabāšanai ir barība Weight Control.

Konsultējieties ar veterinārārstu

Svara samazināšanas programmu palīdzēs sastādīt veterinārārsts. Viņš ieteiks, kā pareizi aprēķināt nepieciešamo dienas devu, ņemot vērā dzīvnieka izmēru, aktivitātes līmeni un mērķa svaru. Parasti šim nolūkam veterinārās klīnikas speciālisti izmanto SPECIFIC™ Weight Management programmu.

 

Kurš teicis, ka mans suns ir par resnu?

Liekā svara problēma ir daudziem suņiem

Jūs neesat vienīgie! Pētījumos noskaidrots, ka 25-45% suņu ir liekais svars. Liekā svara dēļ var sākties vai saasināties tādas nopietnas saslimšanas kā:

  • Diabēts
  • Urīnakmeņu slimība
  • Sirds un asinsvadu slimības
  • Locītavu slimības

Paši svarīgākie nosacījumi labas formas atgūšanā ir atbilstoša barība atbilstošā daudzumā (kā ieteicis veterinārārsts) un aktīvas kustības.

 


 

Sāciet svara samazināšanu tūlīt!

Svara samazināšanas pamatā ir atbilstošas barības un korektas devas izvēle. Ne mazāk svarīga loma ir ikdienas fiziskajām aktivitātēm. Šeit  jūs variet iepazīties ar mūsu ieteikumiem.

Liekā svara problēma

Novērots, ka suņu īpašniekiem pieņemt lēmumu par svara samazināšanu viņu mīlulim ir samērā grūti, tāpēc cilvēki izvairās par šo iespēju runāt ar speciālistu. Patiesībā tas nav nekas sarežģīts.

Svara samazināšanas process var pat uzlabot jūsu attiecības ar suni. Tagad pavadīsiet vairāk laikā kopā, rotaļāsieties. Svara samazināšanas laikā jūs noteikti atklāsiet, ka jūsu suns ir kļuvis daudz aktīvāks un dzīvespriecīgāks.


Vai svara zaudēšana nenovājinās suņa organismu?

Viens no biežāk sastopamajiem kļūdainajiem pieņēmumiem ir uzskats, ka suns novājēšanas periodā cieš no diskomforta nepietiekamas ēdināšanas dēļ. Patiesībā barība Weight Control un Weight Reduction ir ļoti garšīgas un noteikti patiks jūsu sunim. Neskatoties uz to, ka barībā ir samazināts tauku un kaloriju saturs, jūsu suns jutīsies labi. 
 

Labākā savā kategorijā

Vācu žurnāls "ÖKO-TEST", kas veicis vairākas aptaujas saistībā ar mūsu barību, ir piešķīris sausajai barībai SPECIFIC™ Weight Reduction augsto novērtējumu "ļoti labi".

Noslēpuma atslēga — porcijas svars.

Ja suns dienas laikā apēd vairāk nekā ieteikts un papildus vēl saņem kārumus un cilvēku ēdienu, viņš uzņem par daudz kaloriju. Liekās kalorijas uzkrājas organismā kā tauku rezerve. Iespējams, ka aptaukošanos nepamanīsiet uzreiz, taču visai drīz ievērosiet tās sekas. Atcerieties, ka pārēšanās nav vēlama jūsu sunim, bet lieki izdevumi - naudas makam. 

Vai es drīkstu palutināt savu suni ar kādu kārumu?

Protams, ka drīstiet! Taču kārumiem jābūt veselīgiem. Mūsu Healthy Treats un Healthy Treats Mini ir augsts šķidrvielu un zems tauku saturs, tādēļ tie nav bīstami pat dzīvniekiem, kuriem ir diagnosticēts diabēts.

5 gabaliņi Healthy Treats, kaloriju ziņā atbilst 15 gramiem sausās barības Weight Reduction vai Weight Control. Vairāk par veselīgajiem kārumiem uzziniet šeit.

 

Kad noteikti jāapmeklē veterinārārsts?

Novājēšana vai pieņemšanās svarā var norādīt uz dažādām saslimšanām. Noteikti konsultējieties ar veterinārārstu, ja savam sunim novērojat kādu no šiem simptomiem:

•   Pēkšņa novājēšana vai pieņemšanās svarā
•   Vemšana
•   Caureja
•   Aizcietējums
•   Atteikšanās no barības ilgāk par 48 stundām.

Rotaļājieties kopā!

Svara samazināšanas programma jūsu sunim aizsāks ceļu uz laimīgāku un veselīgāku dzīvi. Baudiet kopā būšanas prieku rotaļājoties ar savu